| RockLegend a întrebat:

E adevarat ca daca la o fata ii place de un baiat
Fata gaseste ceva sa il faca pe baiat gelos ca sa il testeze sa vada daca baiatul o place?

daca e adevarat, sunt multe cazuri, sau mai rare?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Da, sunt fete care astfel isi testeaza baietii de care le plac. Insa de cele mai multe opri din pacate cad in penibil:-(

| AncaElla a răspuns:

Da,e adevarat, dar s-ar putea sa-i placa de cel "folosit".asa ce nu te mai lasa testat, treci la treaba.

| Diux96 a răspuns:

Nu neaparat, depinde de fatawinking

| oliviaaa a răspuns:

NU stiu eu una nas face asa ceva

| lulush a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic. nu este intotdeauna adevarat, iti poti da seama daca un baiat place o fata si prin simplul fapt ca te observa, ca te priveste in alt mod decat altii. Eu una nu procedez asa...doar daca este intr-adevar nevoie