| Asyul95 a întrebat:

Vreau sa ajut o fata.:este un baiat la noi in scoala si tot o bajocoreste ca place pe cineva si nu e adevarat. si baiatul acela barocoreste bine.si injura.si ar trebui sa faca?
Dar sa nu ii explice ca nu e bine ...sa ii inchida cumva gura!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Cel mai bine e sa il ignore, sa nu il bage in seama si sa nu ii dea importanta. nimic nu doare mai tare decat nepasareawinking si cu timpul va inceta si el daca va vedea ca nu mai are efect ceea ce spune.