| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca o fata are sanii moi nu mai e virgina? NU va bateti joc! sunt si eu curios...

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Nu e adevarat, sa nu crezi astakiss

Bafta

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Imagineaza-ti o tipa care a atins varsta de 25 de ani, e inca virgina dar, are 100 de kg. Daca ai senzatia ca sanii ei ar putea fi fermi,esti un mare naiv!
Vreau sa-ti spun cu asta, ca teoria ta e complet gresita, consistenta si fermitatea sanilor depind de cu totul alti factori!

| CoquineNoire a răspuns:

Da, se aplica si la ouale tipilor.
duamne, cand vor disparea toti înapoiații de pe site-ul asta?

| Narcis2007 a răspuns:

Asta ar insemna ca de la 13 ani toate fetele nu ar mai fi virgine...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deciiiii... ai silicoane laughing)

| antonG a răspuns:

In principiu da, dar fetele pot mima si asta.

| BeBebuu a răspuns:

Nui advlaughing))

| Cici_6929 a răspuns:

De unde ai mai skoso si pe asta? nu am auzit o timpenie mai mare ca asta big grin

| Cici_6929 a răspuns:

De unde ai mai skoso si pe asta? nu am auzit o mai mare timpenie

| Alexandra_7889 a răspuns:

Cine te-a mintit e un pare prost sau o mare proasta laughing

| Viviannnnnna a răspuns:

0_0 ceva interesant...chiar nu stiam rolling on the floor eu sunt fata da intr-o zi o sa o pipai pe colegamea sa vad rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glumeam straight facestraight face

| stf a răspuns:

Nu-i adevarat tongue

| Aceeasieu a răspuns:

In unele cazuri e adevarat doar.eu sunt virgina dar, uneori ii am tari uneori mai moi big grin ...depindehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i adevaratbig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat, eu nu mai sunt virgina si tot tari ii am, deci...

| ingerash_9086 a răspuns:

Nu mereu winking