| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca dupa revolutia din 89 femeile au inceput sa se manifeste mai zgomotos cand fac sex? Si inainte gemeau mai incetisor? Am auzit des parerea asta, exista aici oameni de 50+ care pot sa emita o parere despre asta? Voi ce ziceti?

46 răspunsuri:
| Carbit9669 a răspuns:

Normal bro ca inainte aveau peretii urechi si mna intelegi tu acum geme de la tirgoviste si se aude la Arad

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Născută era din 69. Un an bun, se pare...

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare fremeie are modul ei de a se manifesta.
Unele mai zgomotos, altele mai fin, altele chiar deloc (asta nu doresc la nimeni laughing )
Înainte de 89 era comunismul la putere. Din câte îmi povesteau cei mai în vârstă, pe vremea aia le era frică și să respire, ca să nu se trezească cu vreun securist (ofițer al securității) la ușă.
Așa că femeile, indiferent care ar fi fost felul lor de a se manifesta, probabil încercau să facă cât mai puțin zgomot.
În blocurile comuniste pereții sunt subțiri, vorba se ducea repede și probabil uite așa îți băgai p*** în ea de fericire și riscai să ajungi la vreo secție pentru comportament indecent (care depășea pereții apartamentului tău).
După 89 libertate totală. Fiecare se manifestă cum are chef și i se rupe că ascultă sau nu cineva. Alte comentarii sunt de prisos. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Adica imi dai dreptate, mersi

| sorin061 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti si analfabeta si ne****** din punctul meu de vedere, se vede grav. Poate doar batraneii astia de pe aici de te mai sustin, de stiu doar misionarului si capra, sa te sustina in vreun fel. Esti frustrata tare, tare si jignesti lumea aiurea. Ai baga si piciorul de la scaun daca s-ar putea, nu are nici o legatura marimea sau ca femeia geme ca sa impresioneze barbatul. Vorbesti de sex calitativ dar tot tu confirmi de una singura ca nu ai avut un sex calitativ niciodata in viata ta daca tu spui ca femeile gem pentru ca sunt prostituate, esti la un nivel mental atat de scazut incat mi se ridica parul pe maini doar gandindu-ma la cum ar fi sa fii acolo. Sunt complet asumat pe ce spun si nu stiu cum iti permite lumea sa jignesti si sa denigrezi sexul masculin doar pentru ca nu ai tu nimic bun de primit de la viata. " Campioana zilei " Rupi TPU, ti s-au tocit unghiile de la tastat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sorin061):

Nici mie nu mi au placut opiniile ei, ba mai mult a mai venit un anume Dario pe numele sau care mi-a zis sa tac, ca stie Violeta si eu habar nu am despre sex, ca sunt un copil fraierel etc

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O întrebare excelenta

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Iti multumesc printr-o plecăciune în genunchi și permite-mi sa toastez un pahar de Șampanie în cinstea ta pentru ca ai dat copy/paste la răspunsul absolut impecabil și ireproșabil al utilizatorului anonim, în fata căruia de asemenea vreau sa fac o plecăciune și sa ingenunchiez și sa admir imaginația SA

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Carbit9669):

Excelent răspuns nota 10 plus

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Multumesc, imi raspunzi? ))

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Da frate scuza-ma dar m-am terminat la comentariul anonimului și m-am lăsat dus de val. În privința întrebării da sunt de acord. Din păcate femeile nu gemeau pe vremea lui împușcatu' de frica și erau considerate sluga cratiței. Din fericire vremurile s-au schimbat dar din păcate mentalitatea anumitor bărbați nu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iti multumesc de plecaciune. Sampania poate sa mai astepte.
Eram ironica la adresa acestui utilizator!
Sory!

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Nu am prins perioada aia dar stiu ca pana atunci se facea sex cu lacat la gura acum femeile si barbatii s au emancipat dau frau liber emotiilor se exteriorizeaza gemand cand pune femeie in 4 labe

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Astept si opinia ta legate de intrebarea mea!

| blackann a răspuns (pentru sorin061):

Ai dreptate, frate. Deja te-a blocat, asta-i clar. Asa face ea.

| Negoiu a răspuns:

După '89 femeile au făcut un mare pas înapoi în ce privește demnitatea (părerea mea), sex de la primele întâlniri, sex oral, etc. Deși nu mă consider un misogin am încetat să mai sărut vreo fată pe gură (la Reuniunile ce le mai organizam), fiind foarte "scârbos" mă gândeam ce fac unele cu prietenul sau soțul și eu să le sărut, mai bine lipsă!
Nu se manifestă mai zgomotos (am vârsta necesară ca să emit o părere), dar sunt mai ușor "de dus în pat" nu le mai e teamă de sarcini nedorite, BTS, etc. iarăși părerea mea.