| g3orgy a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele /femeile in zodia berbek? big grin eu una facand parte din aceasta categorie de berbeake laughing am auzit vrute si nevrute voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Si eu sunt berbec, si pot sa zic despre mine ca sunt f orgolioasa, acum nu pot sa vb in numele tuturor cu zodia aceasta happy

| kukubau a răspuns:

Nu trebuie sa ne lasam influentati de "ce zic astrele" sau alte tipare pentru ca mintea umana este imprevizibila:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusturi bune. Blonda bruneta. Caprui verzi, Aalbastri. Inteligenta. Onesta. Desteapta. Ce sa mai vorbim daca eu sunt nascuta in zodia berbek

| tudorboy_8929 a răspuns:

Pai mama e zodia berbec si mie mi se pare buna cu mine si sincera e calumea imi plac zodile berbec

| ankoootza a răspuns:

Si eu sunt in zodia berbec iar cei din aceste zodii sunt razboinci orgoliosi si incapatanati... dar ca toata lumea avem si calitatzi happy