| VrRos86 a întrebat:

E adevarat că femeile nu sunt pentru oricine?
De exemplu un băiat mai indiferent care nu se baga în seama,sigur va rămâne singur pentru tot restul vieții,pe lângă unul care vorbește mult și se baga aiurea în seamă va avea succes.
Vad deseori ca fetele stau cu băieți care au prieteni mulți, stau în grupuri și ele cu ei,iar un băiat care e mai singuratic de fel este invizibil. Ca exemplu mie nu imi place intr-un grup de prieteni,vad o cunostiinta pe stradă, o salut și stau de vorba puțin dar nu să merg pe undeva cu ei că fiecare cu trebuie lui.
Dacă vorbesc cu o fata rămân doar cu vorbitul și nimic mai mult.
N-am avut iubita niciodată,nici măcar pentru o noapte sa simt putina afectiune,nimic...
Cred ca ma consider unul dintre cei pentru care femeile nu exista în preajma lor și e imposibil să am magnet sau ceva mărunt.
Sunt virgin și iar ma afectează și chestia asta, fetele nu o sa ma placă pentru că nu am experiență pprobabil.
Nu știu virginii cum s-au dezvirginat, astia de nu vor o relație, probabil au luat-o pe una de la coltul străzii.

79 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta depinde cum gandesti asa atragi, e un documentar numit (secretul) the secret daca stii sal elaborezi o sa ai parte de ceea ce iti doresti in viata - daca nu ai parte de o relatie cu una in format uman, exista papusa de silicon care o poate inlocui desi un minim de 3000€ iti trebuie pentru ea, apoi sti ca nu te mananca de bani si nu imbatraneste, daca o tratezi ca o masina sport care necesita schimb de ulei la 6000km asa si papusa va avea nevoie de reparatii sa o trimiti la producator sa tio lase ca noua. Daca o tratezi bine va dura x2 din durata de viata 6 - 12 ani rezista.

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Stii cumva se poate oficializa o nunta cu o papusa din silicon, intreb cat se poate de serios acum?

| mgtow a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Da, in UK un englez s-a casatorit cu 12 papusi la biserica, si o englezoaica s-a casatorit cu o pisica ca sa ii dea voie proprietarul sa stea in chirie (nu accepta animale) -- englezii sant mai ticniti fata de americani, ii credeam nebuni pe aia dar astia sant si mai si

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Sa vad de unde fac rost de 3000 de euro mersi de pont sper ca familia sa ma inteleaga ca vreau sa fac totusi o nunta

| mgtow a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Credit la provident laughing - strangi cureaua bagi bani la saltea si nu iti trebuie credit

| LonelyLoner92 a răspuns:

Băi lonelyguy.92, tu ești mai terminat ca oricine piticule.

Ești dependent de păcănele lucru care te poate duce la sapă de lemn băi nenorocitule.

De asemenea ești dependent de alcool și țigări fapt care te poate face să ajungi să faci cancer la plămâni sau ciroză hepatică alcoolistule.

Tu în tine ai doar ură și dispreț față de oricine are o valoare socială mai bună decât tine...

Ești o căzătură a societății, iar faptul că stai pe banii părinților tăi arată clar acest lucru...

Regret că am discutat vreodată cu un alcoolic și fumător terminat ca tine.

| RAY a răspuns:

O sa mori si macar stim asta cu toti pe TPU, cand o sa facem sex ne vom gandi mereu la tine mann

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Pe la ce ora estimezi ca o sa posteze Saddy Guy pe intrebarea astuia citatul lui cu sunt virgin la 30 de ani si lucrez pe minim pe economie etc big grin laughing facem un pariu pe la ce ora rolling on the floor)?

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

In loc sa va inregistrati pe sentimente, unde am spus si eu ca sunt sanse mari, voi va certati aiurea

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Gata prietenash ti-ai gasit in sfarsit o pzd pe sentimente laughing)?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Bah da ce o fi cu asta saddy guy cred ca doar citeste numai da copy si paste lucrator in fabrica virgin copil la 30 de ani etc big grin rolling on the floor)

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Cu gandirea asta mori virgin

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Te pomeni ca mor virgin inaintea ta nu >)(? sau dupa, ce ne faceam noi fara invataturile tale pe TPU big grin mancatiash mustacioara laughing

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Tu de unde stii ca mai sunt

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Credeam ca te-ai mai desteptat si tu putin dar vad ca ai raman in visele tale tot mai speri la poole pe pereti si stele pe cer, *** mea tot site-ul stie de atatia ani

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Eu te am intrebat ceva, du-te si bea laptic ca esti praf

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Ai zis de unde stiu in poola mea, de 2-3 ani de cand te plangeai ca n-ai footut tot pe site-ul asta ca noi esti zilnic, ce ma face sa cred ca numai esti virgin, hai ca esti haios, ma duc la laptele meu praf

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Nu fac frate credit pentru asa ceva, ma arunc cu ea in dunare ca o sa fiu plin de datorii dupa aia

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Tu te plangi din uter, nu te suporta nici ala

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Hai du-te fa pe desteptul cu altul, mai vorbim, o duminica linistita sa ai RAY

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Eu vb serios, facetiva cont pe sentimente premuim incercati

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

I-auzi ray ce zice asta ce zici sa ii iau putin mortiisori in poola pe privat, cat tupeu prind unii pe aici in spatele unei tastaturi e ireal cel putin tu esti de gasca de ani buni pe aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Taci dracu ca in realitate esti un prapadit te rupeam cu bataia daca ma luai cu din astea, am tupeu cu din astia ca tine oriunde laughing

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spate asigurat happy si daca ma omorai cu bataia nu ajungeai la nimic intram amandoi la spital pe urma, am mai patit asa cu cativa si si-au luat portia de la tovarasi de ai mei, apropo oferta e valabila sau e putin iti dau 2000 de ron? e mai bine asa

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca acum tu incerci sa o arunci pe mine sa arati ca footi asa timid la astia prin comentarii, dar stiu ca singura chestie pe care o footi e ca noi LABA seara, hai vorbim :* te pup mentalcelule

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa imi cer scuze am fost nervos cu jocurile la pariuri, acum te intreb serios ca noi astia suntem intr-adevar vai mortii nostri, tu ca mentalcel care e timid in prezenta tipelor, cam cat footi asa la 10 zile? ca doar m-ai luat la poola ca-s virgin

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai raspunzi fratele meu te-ai suparat, esti ocupat in momentul asta sa faci sex probabil crying pacat, ca poate ne invatai si pe noi cum sa facem

| laura123love a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca barbati diferiti de tine te pun la punct **** cu 2 ochi, ai demonstrat ca esti un mincinos libidinos.Te lauzi ca esti timid, te rog, nici mata nu te crede, ai fost timid si,, bun '' dar doar in povestile tale de mentalitatea de **** ala misogin badaran care esti, se vede dupa gura care vorbeste mai mult decat curul ca esti un ipocrit, ti-a murit laudatorii si acum versi venin online, se vede ca esti nervos pe viata nu pe realitatea de azi, iti versi nervii pe toti pentru ca nimeni nu te-a vrut, si mata te-a abandonat, ce o fii fost in capul ei cand te-a lasat sa te ansti, avort direct faceam, sa opresc inmultimea de specimene scarboase, fiinte ca tine merita o bataie, in special sa iti rupa putin gura, alea care te-au lasat sunt inteligente, nici cu bani, nici cu o 100 de masini si nici cu fizicul de nota 100+ nu ma uitam inapoi, poate decat sa te scuip intre ochi, sa am placerea asta, Va doare adevarul, tie si altora de teapa ta : Sunteti niste gunoaie, jafuri, care nu merita nici 1% din viata, poti sa te crezi macho in povestile tale de adormit copii. Aveti 3 lucrui care mai bine va spanzurati; tupeul, gura si mainile care tot tastati, ar trebui sa multumiti cerului ca exista internet, asa nu explodezi de frustrare si ura pe toate fiintele superioare tie.Tu esti o jartea, nu,, baiat ''

| RAY a răspuns:

In concluzie,aspectul fizic conteaza, virgini majoritatea sunt pentru ca nu emit atractie fata de sexul opus, majoritatea care sunt celibratari sunt pentru ca nu atrag sexul opus, aici nu se include gigolo sau cei cu drame, depresie, anexiate

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ramai doar cu vorbitul pentru ca nu esti capabil sa convingi saus a spui ce trebuie.

Virginitatea NU afecteaza relatiile, dar ce-ti iese pe gura, comportamentul si felul cum te imbraci, da!
Fetele te vor place enorm daca nu ai experita sexuala, tocmai pentru ca esti virgin si vrei sa o faci cu cea care te iubeste.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Le place enorm dacă nu ai experienta sexuala?
Vrei sa spui mai bine că le place enorm dacă au o grămadă de experienta sexuala și le poți tine 2 ore nelimitat la sex.
Le plac ăia care s-au tăvălit cu milioane de femei mai bine zis.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos86):

De ce vorbesti in necunostinta de cauza?
Esti virgin si nu ai habar ce se intampla pe lumea asta, de aia bati campii.
Eu una, as prefera de 1000 de ori un virgin, decat un curvar!

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare sac are petecul lui!
Femei sunt pentru toti barbatii de pe lumea asta, trebuiond doar sa o alegi!
Daca tatal tau a fost capabil sa o gaseasca pe maica-ta si sa te faca pe tine, cu siguranta ca exista si o alta femeie in lumea asta, care vrea sa fie cu tine, dar trebuie sa fii capabil sa o gasesti.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu vreau sa găsesc o fată ca să mă însor, vreau sa găsesc sa am o gagică sa ma simt bine doar, nu am sentimente în mine și nici nu vreau sa am.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Sa aleg, ce sa aleg, nu exista o femeie pentru mine, oricât aș căuta și unde m-aș duce merg degeaba...

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos86):

Atunci stai in casa, sa nu te vada vreuna, ca poate te alege ea! laughing
Ca sa te placa o fata trebuie sa stii sa te comporti cu ea!

| Sofer a răspuns:

Lasă-le mane. Suntem diferiți și nu merita sa pierzi timpul. Vei găsi la rândul o fata bună. Însă ai grija ce nimeri.

| sofisis a răspuns:

Bai cand va aud mor de nervi. Normal ca nu aveti succes la fete daca visati doar cai verzi pe pereti. Pana mea, pana si ala fara maini si picioare are nevasta si 3 copii. Normal ca voi nu aveti daca sunteti timizi, nu prea wow pe social dar visati d'alde Bianca Dragusanu. Pentru fiecare exista cineva daca vrea sa inteleaga sa dea sanse. Tin minte cand Ray plangea pe aici ca nu se uita nici o fata la el ca dupa sa tranteasca faptul ca sunt fete care il plac dar sunt "uratele" si "sterse". Pai ma scuzi....atata timp cat tu visezi la printese dar esti grajdar....cam greu.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru sofisis):

De ce fetelor nu le plac băieții timizi și cuminți?

| sofisis a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Pentru ca asta e treaba unei fete. Sa fie timida si cuminte. Un barbat trebuie sa fie hotarat si sigur pe el.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Tin minte cand Ray plangea pe aici ca nu se uita nici o fata la el ca dupa sa tranteasca faptul ca sunt fete care il plac dar sunt "uratele" si "sterse". Pai ma scuzi....atata timp cat tu visezi la printese dar esti grajdar....cam greu.

tu ai sta cu unu urat?

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nu inteleg de ce ai stacheta atat de sus... adica pe bune, fetele simple ce au?

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Sofisme, eu ti am pus o intrebare iar tu pui o alta intrebare,minti ca eu am spus ca nu prefer fete simple,minti cand spui ca stacheta atat de sus, eu am spus ca nu as avea o relatie cu o fata care nu ma atrage deloc fizic, desi nu minti, nu am spus ca am refuzat pe vreuna, din nou minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii raman singuri orice ar face, asta le e soarta.Nu conteaza cum arati ca daca esti mai diferit si nu esti sociabil esti fucked, trebuie sa fii vorbaret cu fetele asta e cel mai important ca degeaba esti frumos daca esti tacut iti spun eu care arat bine stiu ce zic.Mai bine eram urat si aveam papagal, mai imi trageam niste tatuaje si eram ce trebuie

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are bah cum sunt unii analfabeti dar care arata bine si tot foot la greu, si tu te crezi ce nu te vad altii frumusetea e subiectiva mai ales cand vine vorba de dating unde pretentiile scarbelor cu branza la pzd sunt ASTRONOMICE

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Sunt frate analfabeti dar sunt smecheri si sunt experti sa vrajeasca o fata, la astea le place genul de baiat cu tupeu afemeiat ca sunt proaste rau nu isi dau seama ca astia isi bat joc de ele, au pretentii sa ai de toate pai ele nu se vad ce handicapate sunt? Eu arat de 8, 5 si s-au dat fete la mine sa stii si tot am ajuns in situatie asta nasola, poate sunt un mentalcel dar mai am speranta cativa ani poate gasesc o proasta sa ma placa pentru cum arat ca daca nu aratam bine jur ca renuntam de mult de tot

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ma placa pentru cum arat, pai adineori ziceai ca arati destul de bine laughing) hai las-o moarta bafta

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti ciudat in felul in care o spui s-au dat fete la mine si tot am ajuns in situatia nasoala, sa inteleg ca ti-e frica sa bagi poola in pzd sau cum, dimpotriva ca o fata sa te bage pe tine in seama asta e un atuu IMENS in ziua de azi, asa ca imi e greu sa te cred ce zici tu acolo ca arati de 8, 5 si alte bazaconii

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Nu aveam de ce sa mint, stiu ca e ciudat dar poate sunt mentalcel cum am mai zis sau nu stii ce inseamna?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca din ce imi zici e adevarat si nu ajungi la niciun consens, da-mi voie sa cred ca esti GAY sau ca esti un terminat pe viata sa nu zic cuvant mai jignitor

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mentalcel inseamna cu totul altceva, sunt mai multi factori care te fac sa ajungi asa in ani de zile, n-ai cum sa vii tu la mine sa imi zici sunt un mentalcel de ani de zile da ghici ce femeile vor sa imi suga poola ca arat bine, esti GAY CEL mai degraba

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Nu sunt gay, doar ca am fost timid si imi era frica sa vorbesc cu ele. Dar stii ca tu la 30 de ani chiar esti terminat pe viata nu?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate pe plan sentimental fraiere, financiar pot sa fac ce poola mea vreau in momentul asta nu dau niciun ban in casa si pot sa arunc cu ei pe geam, hai pa mentalcelul **** mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Daca tot ai bani du-te la curve macar sa nu mori virgin, la varsta ta mi-ar fi rusine si sa mai traiesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Cat de terminat sa fii sa ajungi virgin la varsta asta mai si vorbesti, mai rau de atat nu se poate

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ma gandeam sa te foot in cur pe tine, iti dau 10 milioane vrei?

| laura123love a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai minti pe internt cu timidul presupus ca te faci de ras, toata lumea stie ca esti un infect misogin, cu parere extrem de buna despre sine, dar doar in mintea ta.Asa sunt unii si traiesc degeaba, ca tine, avand conturi online si scuipand venin. Daca ai mai putin de 30 de ani, asta dovedeste excat ce crede toti despre tine.Un mucos cu tupeu atat, timid si bun, lasa glumele de prost gust pentru cine le crede, amicii aia labagii ..Jegule.Mai bine te faci gay, asa poate nu esti atat de,, joasa speta ''

| sofisis a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Adica cine iti plateste tie toate cele?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Ce zici si tu acolo tinere ca nu inteleg?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Numai fa galagie ca fratele meu jakuu are treaba :X:X:X

| sofisis a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Ai zis ca tu financiar faci ce poola ta vrei ca nu dai nici un ban in casa. Cine iti plateste tie faptul ca traiesti?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Nu te foote grija tovarase cine ce fac eu si cine ma sterge la cur de **** hai pa

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Numai face spam ca il bruiezi pe jukuu de la footut si il deranjezi

| sofisis a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Bai spre deosebire de voi, unii, pe mine chiar nu ma foote grija.Sau doar grija. Eu chiar ma foot pe bune. Dar nu inteleg cum de cineva poate sa se laude ca sta pe banii altora laughing))

| sofisis a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Si vezi ca "numai" sunt 2 cuvinte : nu mai

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru sofisis):

Din moment ce lonelyguy.92 este dependent de păcănele, alcool, țigări și pariuri sportive tu ai pretenții de la acest terminat?

| sofisis a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Nu il cunosc atat de...in detaliu big grin

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Si saddy sadio e un sclav virgin prost si retardat ajuns la 30 de ani ce e luat la poola in fabrica de un cocalar cu 9 clase ca nu isi face norma pe un salariu de 1485 cu bonuri :X:X:X

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Care il foote grija de ce mortii lui fac eu viata mea hehehe :X:X:X cel mai retardat user de pe TPU se stie

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Nu o zic eu uita-te prin comentarii, eu doar ce am semnalat din spusele lui, ce sa ii fac eu lui acum ca numai stiu sa il duc la un centru de crestere copii avortati probabil

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

M-am referit ca nu dau foarte mult din salariu pe cheltuieli in casa alor mei, avand in vedere ca am un serviciu flexibil 2 ore conduc 2 ore muncesc pe un salariu de aproape 3500, imi permit sa fiu ''dependent'' cum considera retardatul asta ce a comentat despre mine, pot sa decartez 200 de ron la pariuri ca imi vin banii mie din concursuri la bonusuri si tot asa nu duc grija acestei dependentei, pe langa acest vai mortii lui ce se trezeste la 6 sa prinda RATB-ul sa isi faca o norma pe 14 milioane salariu

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Nu am citit pe de-a-ntregul sper ca am scris bine domnule profesor, nu stau pe banii nimanui, doar ziceam ca nu dau mult la intretinere, nu imi cumpara ei haine, telefoane, laptopuri si alte cele, acum referitor la viciile mele nu e om pe lumea asta fara asa ceva, poate idiotul de SADDY e exceptia de la regula, ca il cred dintr-un salariu mizerabil sa se intretina el singur e greu intr-adevar foarte greu... cat despre mania mea cu pariurile sportive ii mai zic odata e prea prost sa inteleaga fenomenul, nu stau sa ii explic mai multe ca nu are rost el atat stie doar sa sudeze un surub si sa puna piulita si se mai mira ca nu se lipseste nicio stirba de el, pana la urma n-ar avea de ce

| sofisis a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Ai spus ca nu dai bani in casa. Nu ca nu dai mult. Si...doamna profesorwinking

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sofisis):

Tot aia e, poate il ajutati si pe el cu o colega din clasa la care predati sa ii dea putina ''creasta'' hai pa-)))

| LonelyGuy92 a răspuns:

Gaseste frate o solutie alternativa apuca-te de bauturi alcoolice jocuri de noroc, loto, numai spera la cai verzi pe pereti daca esti nefootut si ai peste 22-25 i-ati adio si vorbesc foarte serios, de nu ai alta preocupare sa iti ia gandul de la asta o sa ajungi la puscarie pentru VIOL, treaba ta, eu te-am prevenit

| LonelyGuy92 a răspuns:

Acum ca ai pus o intrebare, am facut putin caterinca sa iti raspund in opinia mea la intrebarea ta - E adevarat că femeile nu sunt pentru oricine? CA-TE-GO-RIC, n-ai SEX APPEAL, nu arati bine, nu stii cum sa te imbraci, n-ai vrajeala in tine -> LABA for ever my friend, inteleg foarte bine prin ce treci zilnic e greu ai un drum lung de parcurs pana inchizii ochii dar ti-am zis refugiul e in alcool si jocuri de noroc

| LonelyGuy92 a răspuns:

Cristi din Bucuresti care ai dat eronat si gresit la comentariul meu in care i-am zis asta acel CA-TE-GO-RIC de curiozitate care e recordul tau de dat laba in ultimele 5 zile, vai de mama ta de terminat