| VrRos86 a întrebat:

E adevarat că femeile nu sunt pentru oricine?
De exemplu un băiat mai indiferent care nu se baga în seama,sigur va rămâne singur pentru tot restul vieții,pe lângă unul care vorbește mult și se baga aiurea în seamă va avea succes.
Vad deseori ca fetele stau cu băieți care au prieteni mulți, stau în grupuri și ele cu ei,iar un băiat care e mai singuratic de fel este invizibil. Ca exemplu mie nu imi place intr-un grup de prieteni,vad o cunostiinta pe stradă, o salut și stau de vorba puțin dar nu să merg pe undeva cu ei că fiecare cu trebuie lui.
Dacă vorbesc cu o fata rămân doar cu vorbitul și nimic mai mult.
N-am avut iubita niciodată,nici măcar pentru o noapte sa simt putina afectiune,nimic...
Cred ca ma consider unul dintre cei pentru care femeile nu exista în preajma lor și e imposibil să am magnet sau ceva mărunt.
Sunt virgin și iar ma afectează și chestia asta, fetele nu o sa ma placă pentru că nu am experiență pprobabil.
Nu știu virginii cum s-au dezvirginat, astia de nu vor o relație, probabil au luat-o pe una de la coltul străzii.

79 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O sa mori si macar stim asta cu toti pe TPU, cand o sa facem sex ne vom gandi mereu la tine mann

| LonelyGuy92 a răspuns:

Gaseste frate o solutie alternativa apuca-te de bauturi alcoolice jocuri de noroc, loto, numai spera la cai verzi pe pereti daca esti nefootut si ai peste 22-25 i-ati adio si vorbesc foarte serios, de nu ai alta preocupare sa iti ia gandul de la asta o sa ajungi la puscarie pentru VIOL, treaba ta, eu te-am prevenit

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Pe la ce ora estimezi ca o sa posteze Saddy Guy pe intrebarea astuia citatul lui cu sunt virgin la 30 de ani si lucrez pe minim pe economie etc big grin laughing facem un pariu pe la ce ora rolling on the floor)?

| Sofer a răspuns:

Lasă-le mane. Suntem diferiți și nu merita sa pierzi timpul. Vei găsi la rândul o fata bună. Însă ai grija ce nimeri.

| LonelyGuy92 a răspuns:

Acum ca ai pus o intrebare, am facut putin caterinca sa iti raspund in opinia mea la intrebarea ta - E adevarat că femeile nu sunt pentru oricine? CA-TE-GO-RIC, n-ai SEX APPEAL, nu arati bine, nu stii cum sa te imbraci, n-ai vrajeala in tine -> LABA for ever my friend, inteleg foarte bine prin ce treci zilnic e greu ai un drum lung de parcurs pana inchizii ochii dar ti-am zis refugiul e in alcool si jocuri de noroc

| mgtow a răspuns:

Asta depinde cum gandesti asa atragi, e un documentar numit (secretul) the secret daca stii sal elaborezi o sa ai parte de ceea ce iti doresti in viata - daca nu ai parte de o relatie cu una in format uman, exista papusa de silicon care o poate inlocui desi un minim de 3000€ iti trebuie pentru ea, apoi sti ca nu te mananca de bani si nu imbatraneste, daca o tratezi ca o masina sport care necesita schimb de ulei la 6000km asa si papusa va avea nevoie de reparatii sa o trimiti la producator sa tio lase ca noua. Daca o tratezi bine va dura x2 din durata de viata 6 - 12 ani rezista.

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Stii cumva se poate oficializa o nunta cu o papusa din silicon, intreb cat se poate de serios acum?

| mgtow a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Da, in UK un englez s-a casatorit cu 12 papusi la biserica, si o englezoaica s-a casatorit cu o pisica ca sa ii dea voie proprietarul sa stea in chirie (nu accepta animale) -- englezii sant mai ticniti fata de americani, ii credeam nebuni pe aia dar astia sant si mai si

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

In loc sa va inregistrati pe sentimente, unde am spus si eu ca sunt sanse mari, voi va certati aiurea

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Sa vad de unde fac rost de 3000 de euro mersi de pont sper ca familia sa ma inteleaga ca vreau sa fac totusi o nunta

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Gata prietenash ti-ai gasit in sfarsit o pzd pe sentimente laughing)?

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Bah da ce o fi cu asta saddy guy cred ca doar citeste numai da copy si paste lucrator in fabrica virgin copil la 30 de ani etc big grin rolling on the floor)

| mgtow a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Credit la provident laughing - strangi cureaua bagi bani la saltea si nu iti trebuie credit

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Cu gandirea asta mori virgin

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Te pomeni ca mor virgin inaintea ta nu >)(? sau dupa, ce ne faceam noi fara invataturile tale pe TPU big grin mancatiash mustacioara laughing

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Tu de unde stii ca mai sunt

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Credeam ca te-ai mai desteptat si tu putin dar vad ca ai raman in visele tale tot mai speri la poole pe pereti si stele pe cer, *** mea tot site-ul stie de atatia ani

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Eu te am intrebat ceva, du-te si bea laptic ca esti praf

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Ai zis de unde stiu in poola mea, de 2-3 ani de cand te plangeai ca n-ai footut tot pe site-ul asta ca noi esti zilnic, ce ma face sa cred ca numai esti virgin, hai ca esti haios, ma duc la laptele meu praf

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru mgtow):

Nu fac frate credit pentru asa ceva, ma arunc cu ea in dunare ca o sa fiu plin de datorii dupa aia

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy92):

Tu te plangi din uter, nu te suporta nici ala

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru RAY):

Hai du-te fa pe desteptul cu altul, mai vorbim, o duminica linistita sa ai RAY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii raman singuri orice ar face, asta le e soarta.Nu conteaza cum arati ca daca esti mai diferit si nu esti sociabil esti fucked, trebuie sa fii vorbaret cu fetele asta e cel mai important ca degeaba esti frumos daca esti tacut iti spun eu care arat bine stiu ce zic.Mai bine eram urat si aveam papagal, mai imi trageam niste tatuaje si eram ce trebuie

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ramai doar cu vorbitul pentru ca nu esti capabil sa convingi saus a spui ce trebuie.

Virginitatea NU afecteaza relatiile, dar ce-ti iese pe gura, comportamentul si felul cum te imbraci, da!
Fetele te vor place enorm daca nu ai experita sexuala, tocmai pentru ca esti virgin si vrei sa o faci cu cea care te iubeste.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare sac are petecul lui!
Femei sunt pentru toti barbatii de pe lumea asta, trebuiond doar sa o alegi!
Daca tatal tau a fost capabil sa o gaseasca pe maica-ta si sa te faca pe tine, cu siguranta ca exista si o alta femeie in lumea asta, care vrea sa fie cu tine, dar trebuie sa fii capabil sa o gasesti.

| sofisis a răspuns:

Bai cand va aud mor de nervi. Normal ca nu aveti succes la fete daca visati doar cai verzi pe pereti. Pana mea, pana si ala fara maini si picioare are nevasta si 3 copii. Normal ca voi nu aveti daca sunteti timizi, nu prea wow pe social dar visati d'alde Bianca Dragusanu. Pentru fiecare exista cineva daca vrea sa inteleaga sa dea sanse. Tin minte cand Ray plangea pe aici ca nu se uita nici o fata la el ca dupa sa tranteasca faptul ca sunt fete care il plac dar sunt "uratele" si "sterse". Pai ma scuzi....atata timp cat tu visezi la printese dar esti grajdar....cam greu.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu vreau sa găsesc o fată ca să mă însor, vreau sa găsesc sa am o gagică sa ma simt bine doar, nu am sentimente în mine și nici nu vreau sa am.

| VrRos86 explică (pentru Violleta2022):

Sa aleg, ce sa aleg, nu exista o femeie pentru mine, oricât aș căuta și unde m-aș duce merg degeaba...