| ...:::.danut.:::... a întrebat:

E adevarat ca fetele vor sex la fel ca si baietii?

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da.

| monyk a răspuns:

Buna, fetele sunt tot oameni si au si ele simturi si nevoile ei...iti dai seama ca si fetele vor, nu doar baieti, poate chiar in egala masura, doar ca fetele sunt mai retinute in privinta asta si nu se arata, in schimb la baieti e altceva, adica ei sunt mai deschisi catre asta, acum depinde de fiecare.

| Malvina24 a răspuns:

Perfect de acord cu monyk16(merita fundita pentru raspunsul ei)

| BRG a răspuns:

DA dar nu atît de mult ca noi băieții.

| Linda a răspuns:

Vor, dar doar daca sunt sigure ca sunt iubite ca si persoane. Si unele dintre ele, ca mine, doar dupa ce dragul de el si-a dovedit hotararea de a ramane cu mine spunand da in fata ofiterului starii civile.

| darrio2007 a răspuns:

Sigur ca da.Si ele au simturi ca si noi. Oameni suntem.Nu?

| Aia cu cap mare a răspuns:

Depinde de "fete" laughing

| evoke a răspuns:

Daca se iubesc eu cred ca dathinking
Dar nu toate fetele sunt disperate dupa sex asa cum sunteti unii dintre voi phbbbbt laughing

Baietii sunt mai deschisi la subiectu' asta...in schimbv fetele nu prea, nu prea vor sa se stie ca vor s'o facahee hee

| silverson a răspuns:

Logic, asa se asigura natura ca ne reproducemwinking

| Aerosmith a răspuns:

Cred ca da. Si noi vrem dar asta nu inseamna ca ne satisfacem dorintele.

| omudinliftutau a răspuns:

Se spune ca fetele se gandesc mai mult timp la sex ca noi baietii, dar nu isi "manifesta" gandurilelaughing...noi da, noi spunem ca vrem sa facem aia aialaughing...

| xitty a răspuns:

Da. cam in egala masura
e ceva normal
de ce baietii mai mult? de ce nu fetele?
"monyk16" are dreptate cand spune ca baietii sunt mai deschisi spre asta, fetele tin mai mult in ele nu se exteriorizeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, ca doar nu-s de lemn. Doar ca ele nu o spun la fel de deschis ca baietiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba numai la sex va ie gandu cu o fata nu trebuie sa faci numai sex trebuie sa o iubesti.id :dan_smyle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat fetele sunt mai timide!

| MarianaNiculescu a răspuns:

Depinde

| narcis_5971 a răspuns:

Da e foate adevarat si stii care e problema ca poate ele vor mai intens ca baietii dar nnu o arata, asa e natura lor, felul lor de a fi, plus ca daca iti cade in plasa din prima te cam indoiesti de calitatile ei morale. adica stii tu la ce ma refer

| yoana_2922 a răspuns:

Nu la fel ca baietii ca ei se uita tot timpuhappy...si unele fete:d

| shobby a răspuns:

Da normal pentru ca suntem mamnifere si mamiferelor le place sexul in mod egal pentru ca asa se asigura natura ca procreeam