| olesea_6474 a întrebat:

Este adevarat ca fetele sunt mai fidele ca baietii?

Răspuns Câştigător
| ynna_7762 a răspuns:

Nu, nu este adevarat, suntem la fel din punctul asta de vedere si cred ca orice om inseala macar o data in viata

16 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu, doar ca fetele sunt mai istete si nu povestesc in stanga si dreapta cu cine si-au inselat partenerul. laughing

| User a răspuns:

Nu neaparat. chestia asta nu tine de sex, ci de caracter.

April
| April a răspuns:

Sunt fidele sau infidele in egala masura cu baietii.Asta fiindca legile naturii i-au lasat poligami iar legile omenesti i-au constrans la monogamie.Fidelitatea poate tine de aracter, de educatie, dar cel mai mult de iubire.

mira
| mira a răspuns:

Da, este adevarat.In programul genetic al femeii este inscrisa nevoia de stabilitate si ocrotire. Exista insa si exceptii.Tot programul este de vina!"Cand o femeie paraseste un barbat, singurul vinovat este barbatul.", afirma Camil Petrescu in "Ultima noapte de dragoste..."

| ShineMe a răspuns:

Depinde. Uneori sunt ele alteori sunt ei

regis
| regis a răspuns:

Nu. Pentru ca baietii sa insele, au nevoie si de o partenera.

| theodoraafi a răspuns:

Nu neaparat. cum zice si @paul29 comteaza caracterul fiecaruia

| anna01 a răspuns:

NU.Mai ales in secolul asta cand nimic nu le mai constrange sa fie fidele.

| miauu a răspuns:

Totul depinde de caracter...
normal ca si fata daca nu-i da ce vrea. el se duce la alta.si nah...
winking

| ffy a răspuns:

Nu sunt mai fidele doar ca sunt mai sensibili si pun suflet mai repede intr-o relatie;-)

| LaMisto a răspuns:

Dimpotriva.noi suntem niste rautatilaughing si mai usor inselam decat barbatii.pe masura ce crestem vedem altfel lucrurile

| alecs871 a răspuns:

Olesea, modifica intrebarea, mai scrie si "in" langa "fidele" ca sa aiba intrebarea senshee hee

| sweetygirl a răspuns:

Fetele sunt mai fidele decat baietii, baieti au acel cromozom y care este unpic vinovat de partea infidela a partenerului. E dovedit!

| lavitaumik a răspuns:

Nu asa o spunem noi dar si baieti si fetele pot insela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul este fals

| griska_4807 a răspuns:

Aceasta nu trebuie sa fie gindul unei domnisoare atit de frumoase! gindul tau trebuie sa fie undeva, unde raul nul cuprinde, unde dragostea persista! niciodata sa nu gindesti la raul din trecut gandeste-te cum sal inconjori pe cel din viitor! astfel viata ta, inima ta va inflori ca un bujor cu picaturi de roua!