| DaveMustaine a întrebat:

Este adevarat ca baietii prefera fetele naturale?

Răspuns Câştigător
| Jeremy1 a răspuns:

Eu, unul da. happy Majoritatea fetelor din ziua de azi se machiaza prea mult si se imbraca mai toate la fel ca parca nici nu mai este placut.
Naturaletea a ajuns sa fie cel mai complicat lucru.

Bafta happy

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că cele naturale!
Tunatele au probleme cu capul.
Pa, pa.

| William a răspuns:

Nu.

| DaveMustaine explică (pentru William):

De ce?!

| William a răspuns (pentru DaveMustaine):

Pentru ca nicio fata nu e perfecta. Oricat ar fi de frumoasa tot ii lipseste ceva.

| DaveMustaine explică (pentru William):

Dar nu are treaba cu naturaletea. Oricum, nu exista nici baieti perfecti!

| William a răspuns (pentru DaveMustaine):

Ba are treaba. Unele fete sunt frumoase dar au bustul mic altele invers. Tu ai intrebat ce prefera baietii, acum cu ce sunt eu de vina ca imi place frumosul?

| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca o fata este ca si o floare, dar nu stiam ca exista si fete artificiale. Poate vrei sa fii mai explicit.

| h3r a răspuns:

Oho, și încă cum... tot ce-i de la mama Natură e bine venit! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Unii,că alţii dacă nu are sânii nu ştiu cum, nici nu se uită la ele.
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Depinde de tipul de baiat.Dar desii toti zic ceva, trairea pe moment zice altceva: sa fim seriosi, cand vezi o super tipa, imbracata bine, machiata, si cu sper-dotari, nu te mai gandesti la naturalete, alea-alea...
Dar pe termen lung, o reatie stabila, baiatul prefera desigur alt gen de fete, si anume cele naturale, pentru ca au nevoie de ele pe o perioada mai lunga, si asta da mari batai de cap daca timpul ei de "infrumusetare" e jumatate din zi.

| whattt a răspuns:

Nu e normal?

| HoneyCocaineee a răspuns:

Da, foarte adevarat :X

| LightStar a răspuns:

Da happy