| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat ce spun specialistii, ca barbatii care sunt frumosi la aspectul fizic sunt curvari? Au mai multe sanse sa isi insele partenera decat unul urat cu spume si ca ei sunt mereu condusi de poftele trupesti? Si inca ceva, tot asa am auzit ca 4/10 sunt predispusi la homosexualitate, de exemplu: Alexandru cel Mare al Macedoniei se spune ca el era bisexual.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desi sa intelegem ca tu nu esti din cauza fizicului, considerate binecuvantat

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Sincer nu stiu ce sa mai cred eu tot ce stiu e din ce am citit.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este adevarat Marius happy. Iti spun din propria experienta.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Celcestietot):

Sti ce? chiar mai pus pe ganduri, adica daca stau bine sa ma gandesc "nimeni nu e ceea ce pare a fi de fapt" hmmm, ciudat mi-a creat asa o satre de frica/suspicune nu stiu cum sa o descriu.

| Celcestietot a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

happy Crede-ma ca si eu am ajuns sa gandesc asa happy

Vorba aceea :,, Nu judeca o carte după copertă''.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Celcestietot):

Omul e o fiinta plina de surprize si caracterul uman te lasa des fara cuvinte asta ma duce cu gandul la altceva, hmmmm ciudat dar totusi e mai bine pentru mine daca imi vad de treaba mea si doar ascult ce e in jurul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Barbatii frumosi estetic/bine formati intr-adevar sunt mai predispusi pentru a fi bi&gay. Am citit si eu studiuri despre asta. Cunosc si cazuri in realitate care confirma studiul.
Mai toti barbatii ar vrea sa o faca cu alta femeie decat nevasta lor, si la un moment dat fac avansuri la altele, dar tinand cont ca barbatii frumosi is... frumosi - au mai multe sanse ca femeile sa le accepte avansurile- deci DA is mai c#rvari

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei bine, eu nu sunt așa. Nu mă fac eu frumos, multe persoane mă fac (mă refer la "necunoscuți"). Nu toți suntem la fel. Dacă un bucătar ucide, înseamnă că toți bucătării sunt ucigași?

| SG1995 a răspuns:

Înseamnă că sunt alt dracu de frumos. laughing

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu are legatura. Trebuia sa intrebi la interior, nu la exterior ''e adevarat ca un om frumos in interior nu isi insala sotia, in comparatie cu unul urat in interior?''

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Irinel15123532):

Mai zi o data ca nu am inteles fraza asta, ai spus urat/frumos in interior care e logica mai citeste inca o data ce ai scris.

| Irinel15123532 a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

'' barbatii care sunt frumosi la aspectul fizic sunt cu+rvari?''
Aspectul fizic nu este important, ci caracterul. Un om foarte frumos, care are caracterul la fel de frumos, cu principii morale, un om echilibrat si matur, nu se va apuca sa mearga la prostituate sau sa intretina relatii sexuale cu oricine oriunde si oricand si sa se lase condus de aceste pofte trupesti, sa fie stapanit de ele si sa nu mai aiba control asupra sa, sa se supuna acestor dorinte, ci el va sti sa controleze aceste lucruri. Nu aspectul este important, ci caracterul. Un om se poate gandi ''am ocazia sa intretin relatii sexuale cu aceasta fata cat timp sotia mea este plecata la servici, trebuie sa profit, arata foarte bine.'' Sau se poate gandi ''Am responsabilitati, am o sotie si copii de intretinut, atat pe plan material cat si spiritual, emotional, nu imi pot distruge casnicia pentru o ''distractie'' de scurta durata, nu este o decizie matura si inteleapta, este una eronata, nu voi face asa ceva.''

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Irinel15123532):

E bine acum am inteles.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Irinel15123532):

Dar sa nu uitam un lucru important nu toti gandesc la fel caci daca toti ar gandi ca tine lumea ar fi altfel.

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca e adevarat, inseamna ca "oamenii urati" au vieti nefericite. E singura concluzie pe care-o pot trage laughing.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru GirlOnline81):

A fi curvar este o fericire? Eu zic ca e un chin sufletesc din care nu poate ieși omul numai daca este ajutat de Dumnezeu.Așa ca cine vrea are soluția la îndemână. Succes!

| GirlOnline81 a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

" A fi curvar este o fericire?"

Nu. Dar am mizat pe faptul ca astazi e sambata, deci toata lumea e relaxata.

P.S: Am glumit mai devreme, dar acum sunt serioasa.