| LtBlue6392 a întrebat:

E adevărată chestia aia cum că daca ai menstruație iți vine mai repede pofta de a te excita si a te uita la filme porno?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul anumitor femei, in perioada zilelor de menstruatie, din cauza schimbarilor hormonale nivelul LIBIDOULUI lor creste intr-o anumita masura. Din acest motiv de regula apetitul lor sexual creste chiar foarte mult si daca nu au posibilitatea de a intretine un act sexual, diminuarea si ''linistirea'' hormonilor poate fi rezolvat printr-o masturbare si vizionarea unui film... porno. big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E destul de adevărată, hormonii o cam iau razna în perioada aia

| RAY a răspuns:

La ovulatie, da

| mihai69 a răspuns:

Unele femei au astfel de „simptome", dar nu e ceva general valabil.

| mihaicelsfant a răspuns:

O prietena mi-a zis ca cand are mensruatie at are mai mult cheflaughing

| ciumabubonica a răspuns:

Nu este adevarata...sau depinde de la persoana la persoana

| LtBlue6392 explică (pentru ciumabubonica):

Ms ca mi ai spus ✌