| Ionut659 a întrebat:

E bine dacă o ai de 16cm?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte buna.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa te tii de ea si sa urinezi, este foarte bine laughing

| Sofer a răspuns:

E foarte bine frate.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este foarte bine.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unui raspuns logic, rational dar si cert totodata, ti se va spune ca NU exista un standard de marime care sa fi stabilit si sa fie corespunzatoare unei anumite varste. Lungimea penisului cel mai des ''precizat'' si mai ales apreciat de femei, se situeaza intre 14-16 cm.
In privinta MARIMII PENISULUI DORIT DE FEMEI : este indicat sa fie luat in considerare si de ce nu si admis ca fiind raspunsul corect si autorizat in acelasi timp, ceea ce sustin specialistii in acest domeniu :
,, Doctorul Nicole Prause a efectual un studiu în cadrul căruia a folosit modele 3D de penisuri în erecție de diferite dimensiuni. În acest fel, modelele erau cât mai reale, spre deosebire de studiile unde se foloseau modele de penisuri în stare flască sau desene 2D.
Din 100 de modele de penisuri create, Dr. Prause și echipa ei a ales 33 modele pe care le-au considerat cel mai des întâlnite. Cel mai mic model de penis a avut puțin peste 10 cm lungime, iar cel mai mare aproape 23 cm.
La studiu au participat 75 de femei de diferite vârste, care au fost rugate să aleagă dintr-un coș două penisuri pe care și le-ar dori la un partener – unul pentru un ""one night stand""si un al 2-le penis care sa fie al unui bărbat cu care să aibă o relație de lungă durată.
În urma acestui studiu, se pare că femeile preferă în medie un penis de 16-17 cm lungime și aproximativ 12 cm circumferință. Interesant este că cele mai mari penisuri au fost alese pentru un ""one night stand""
„Un penis mare prezinta riscul de a cauza durere în timpul sexului. Totuși, femeile își asumă acest risc însa numai in cazul unui one night stand.", spune d-na Dr. Nicole Prause. Multa sanatate!
http://unica.md/......-femeilor/

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Bine cu steluță.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de cum o are ea.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Daca ea nu este din cele fara fund la vagin, la lungimea asta femeile o prefera putin mai groasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Să spun ceva foarte personal.
Dacă o femeie te iubește, lungimea și lățimea nu contează.
Experiență personală.
Sper să îi ajute pe cei complexați de lungimea și lățimea sculei personale.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

Si dupa ce nu te mai iubeste? happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ori acceptă viața lângă tine, cu ceea ce i-a hărăzit soarta ( și uneori mai caută un amant, sau mai mulți, să recupereze), sau se duce la o sculă mare, ca apoi să constate că scula mare are doar atât. Minte, neuroni, pauză. Sai poate mai are și un Ferrari. Așa că ingredientele, mixul are multe componente.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru sadrian46):

La multe femei, banii si Ferrari tin loc de dragoste. Ai dreptate: p... se gaseste, bai e mai greu.