| lightchimp a întrebat:

E ok 16cm la 20 de ani?

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

IQ-ul si EQ-ul spune-mi, mai bine!
Marimea medie in Romania este de 12, 78 cm, te-ai linistit?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei, deci 40 cm

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Verginică tată, mai taie din ea, că n-o să mai poți purta pantaloni scurți. rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Ba da, ca si-o leaga in gat pe sub tricou

| Violleta2022 a răspuns:

Ce relevanta au astea?

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Nu.
Si nu e ok oricati cm ar fi, pentru ca problema e in tine si astepti confirmare de la noi ca e bine, stai linistit... Ai o problema cu autostima, care nu se va rasfrange doar pe plan sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prostii ave ti in cap serios, va masurati penisurile ce este idiotenia asta pe capul vostru? Pe cine crezi ca intereseaza cit masoara penisul tau, nici o fata sau femeie nu este interesata de asa ceva, ele cauta barbati bogati dotati in portofel cu bani multi nu cu poolă mare, si in rest sarantoci, de ce se prostitueaza româncele din cauza saraciei, pentru bani nu pentru ca acasa nu au penis, au penis acasa, dar numai cu penisul nu poti trai in ziua de azi cand toate sau scumpit, trebuie bani, de aia fac ele trotuarul de sărăcie. Asa ca lasa prostiile si pune te pe carte invata sa ai mai tirziu bani sa poti satisface sexual orice femeie, ca degeaba ai in pantaloni dar nu ai in buzunare, ele au foarte mari pretentii, vor barbat frumos inalt si bogat, ai astea ai orice femeie vrei, nu le ai pe astea dar ai penis o frci singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu îți face grija de astea, ci sa fie în situații neprevazute la capacite maxima Mai important este sa nu suferi de ejaculare precoce decât dimensiunea.

| Strwberrs a răspuns:

Pai daca tot ai 20 de ani...de ce nu il faci de 20?

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Daca esti fata da

| Kranci123 a răspuns:

Eu am mult mai putin si nu s-a plans nimeni, am 35.

| leilalola420 a răspuns:

E ok daca esti homosexual