| anonim_4396 a întrebat:

Am un penis de 16cm e bine? am 12 ani

13 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Si tot degeaba...

| MaStErShOt a răspuns:

Eu la 10 ani am penisu cat calea feratawinking. Mai este numit si transsiberian! Sau nemilos.

suntserios
| suntserios a răspuns:

16 cm la varsta asta? eu sa fiu in locul tau nici nu as iesi din casa de rusine sa am o pul.a asa mica. Trebuia sa ai macar vreo 25 cm.

| CaTa188 a răspuns:

Nu mai mannca rahat nu ai cum poate ai gresit anii

| Azµre a răspuns:

Minți de îngheață apele. Și dacă e adevărat este destul de mare.

| SmokeyEye a răspuns:

Nu e bine.O sa fie prea mare dupa ce termina de crescut(dupa ce treci de pubertate) si nu o sa poti sa fii cu nicio femeie, pentru ca nu ne plac caii.

| Bivolu69c a răspuns:

Mananci caca eu am 17 la 20 de ani si tu 16 la 12 ani du-te si fa o laba sa ti treaca

| mentalistul a răspuns:

Cum naiba sa ai la 12 ani penisul de 16 cm du-te ma ca iar ai mintit

| BloWn a răspuns:

Nu ai cum frt raised eyebrows

| wsereqd a răspuns:

Nu e bine de loc! deci fa ce iti spun ia-l de baga-l pe gaura curului dupa care scoate dupa care baga-l la loc pana cand tise unfla ochii dupa care ia cutitu si dai pe iel ca si cum ar fi monstru marin din apele africi nu o sa simti nimic, sa nu te speri,

| Jessie23 a răspuns:

Cum ma? laughing 16 cm = o rigla mai mica
Nu se poate rolling on the floor