| Alex a întrebat:

E bine sau nu e bine sa merg cu masina mea proprie la prima intalnire sau la primele intalniri cu o fata? Argumentati, va rog.

8 răspunsuri:
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Am un prieten care are un bmw seria 5, bengos bine înţeles. Ea stia de masina lui dar nu stia ca el mai avea si un logan. A mers la cateva intalniri cu bmw-ul dupa care a zis sa meargă sa ii cunoasca parintii ei. Fata a fost de acord. Cand a ajuns in fata casei ei si a vazut ca el e cu loganul nici nu l-a mai băgat in seama. Eu zic sa nu mergi. Adu vorba de masina daca ea nu stie ca tu ai maşină. Daca dispera ca vrea sa vi la urmatoarele intalniri cu masina ii clar o materialistă. Acum depinde si de masina ta

| drhotzu a răspuns:

Ce intrebare e asta? ia o sa iti las 5 sec sa reflectezi asupra intrebarii, si dupa iti pun problema asa: telefon ai? (normal ca ai) pe ala il iei cu tine? haine ai? si pe alea le iei cu tine...
masina ai? doar nu o fi sa mergi cu transportul in comun sau si mai culmea sa dai banii la taxi. ce importanta are poate sa fie si trabant si ferrari! atat timp cat nu o arzi cu d`alea ce smecher sunt eu si arunci cheile de la masina, portofelul si telefonul pe masa esti in siguranta.

| StefiM a răspuns:

Da normal de ce nu ar fi bine?

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Doar nu vrei să te duci cu mașina vecinului...

| Haze a răspuns:

Spune-i ca ai masina, fi sincer in privinta ta, da parerea mea e ca sa nu te duci... daca vezi ca o arde gen "de ce n-ai venit si masina sau unde ti-e masina" si besini de alea da-i un sut in fata si las-o, inseamna ca te vrea pentru ce ai nu pentru ceea ce esti...bafta man sper ca te-am ajutat

| HuBaBuBaa a răspuns:

Este foarte bine. Acea fata s`ar simti foarte apreciata ca tu o duci cu masina decat pe jos. Depinde ce masina ai, daca ai Dacie fara suparare dar nu o duce pentru ca am impresia ca acea fata s`ar simti stanjenita si nu s`ar simti foarte bine in pielea ei.

| HelloKittyA a răspuns:

Eu sunt genul de fata careia nu ii place minciuna! Eu zic ca ar' trebui sa te duci! Pe urma daca vei avea o relatie cu tipa sa nu sa supere, poate nu e ceva atat de important sau un motiv de cearta. Dar poate chiar sa fie un motiv de cearta daca fata respectiva va spune : " azi ma minti ca nu ai masina, te inveti sa ma minti si eu sa te iert, poate maine ma vei insela si ma vei minti ca nu ai facut-o " sansele sunt egale..depinde de fata! Oricum decizia este doar a ta, nimeni de aici nu poate sa iti dea un sfat pe care tu sa-l urmezi cu adevarat sau neaparat sa faci cum spunem noi, pentru ca toti suntem diferiti, fiecare are propriile lui idei! Succes!:*:*

| ImiEsteDorDeMata a răspuns:

Da e ok sa mergi k masina Ps. Daca ai o DACIE mai bine las-o acasalaughing)