| pinky_2290 a întrebat:

E genul de baiat despre care se zice ca umbla pe mai multe fronturi. A fost un weekend plecat din oras fara mine si mi-a povestit ca o tipa s-a dat la el, dar el i-a spus ca are prietena si nu i-a acceptat avansurile. Acum imi tot spune ca tipa vine la noi in oras si ca ar vrea sa o vada. Ce sa cred? A fost cu ea o noapte sau nu? Ce pot face sa nu mai am frica asta ca se va intalni cu ea?

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sper ca doar te tachineaza ca vrea sa o vada pe aia!

Daca vorbeste serios inseamna ca e un neserios nedemn de tine si da-i verde curandwinking

| Arthur a răspuns:

Este genul care vânează gâsculiţe naive. Dacă nu ai în gând o relaţie de durată şi dacă îţi plac acest gen de surprize, e totul ok. Succes!

soothe
| soothe a răspuns:

E dreptul lui. Nu poti face nimic decat sa ii fii aproape si sa il intelegi. Daca vei fi mai mult decat femeia crampon are sa te aprecieze si are sa te aleaga pe tine. Alegerea se face in fiecare zi, sa stii (si merge in ambele sensuri - si tu pe el si el pe tine - daca intelegi asta si o accepti ai sa fii o femeie fericita).
Eu asa ma comport si acum dupa 10 ani de zile, ca si cum ar trebui sa fiu ales azi (si am fost in fiecare zi).

| ina88 a răspuns:

Sunt doua variante: Ori a fost cu ea o noapte si vrea sa repeta experienta, ori tocmai asta e problema ca n-a fost si vrea neaparat sa fie.

| dulcica1 a răspuns:

Daca il iubesti, o sa-i lamuresti care-i chestia ( mai clar spus ca nu iti place ideea sa )... daca va pleca cu aia, o sa vezi cit de mult te iubeste...
daca o va face. deja totul de la sine se decide!
Fii mai indiferenta, sunt sigura ca va lua in consideratie

By: dulcica1

| russiangirl_2817 a răspuns:

Pai i. a cam acceptat avansurile dc vrea sa o vada, cred eu