| nuteintereseaza23 a întrebat:

E greșit să imi fac o relatie cu prietenul cel mai bun al fostului meu iubit? Eu si fostul am trecut peste, adica el asa spune.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod logic nimic nu te poate impiedica sa discuti sau sa intri intr-o relatie sentimentala/de cuplu cu o persoana indiferent cine ar fi el. Faptul ca intre baieti a existat si mai exista si acum o relatie de stransa prietenie, aceasta stare de fapt NU poate sa reprezinte un motiv plauzibil de a nu te cupla cu el. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce trăiești clipa de față sau te întorci și trăiești în trecut, sa ambele suprapuse? El așa spune asta este teorie. Viața este viață. nu teorie despre.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic e OK. Doar niște oameni ceva mai limitați ar putea avea o problemă că tu acum ai sentimente pentru un amic al fostului iubit.

| Andreeush a răspuns:

Dacă el te iubește și tu îl iubești pe el ce vă împiedică să fiți împreună?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

N-are ce sa fie gresit. Trecutul a ramas in urma.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Fă ceea ce simti, si te face pe tine fericită. Fostul e fost, si gata!