| Cuupcake a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana(fata) care se "combina" cu prietenul fostului ei iubit? si ce credeti ca ar gandi fostul ei prieteni despre ea. fara pareri rautacioase, va rog.multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| SirGilbert a răspuns:

Daca spui ca a durat 6 luni, inseamna ca s-a terminat. Daca as fi eu in situatia data, in primul rand as compara cele doua relatii, cea pe care fata a avut-o cu mine si cea pe care a avut-o cu prietenul meu.
Daca relatia cu mine a durat mai mult decat 6 luni, mi-as creea o impresie destul de proasta despre fosta mea prietena.
Daca relatia cu mine a durat mai putin de 6 luni, as incepe sa meditez putin la viata mea si as incerca sa-mi repar defectele(care 100% m-au facut sa ma despart de acea fata) iar in urmatoarea relatie nu as mai face greselile din relatia trecuta.
Cat despre prieten, nu l-as mai considera prieten 100%!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că despre tine este vorba!
Sunt destui, de ce trebuie să ne uităm tot la aproape?
Pa, pa.

| SirGilbert a răspuns:

Combinatia e facuta doar din razbunare, pentru a-l face pe fostul prieten gelos.Culmea,majoritatea fetelor fac asta!

Depinde de caracterul fiecarui baiat, eu m-as amuza copios pe seama relatiei lor (care 100% nu va dura mai multe de 2-3 saptamani)!

| Cuupcake explică (pentru SirGilbert):

Si daca relatia a durat 6 luni?

| SirGilbert a răspuns (pentru Cuupcake):

Daca spui ca a durat 6 luni, inseamna ca s-a terminat. Daca as fi eu in situatia data, in primul rand as compara cele doua relatii, cea pe care fata a avut-o cu mine si cea pe care a avut-o cu prietenul meu.
Daca relatia cu mine a durat mai mult decat 6 luni, mi-as creea o impresie destul de proasta despre fosta mea prietena.
Daca relatia cu mine a durat mai putin de 6 luni, as incepe sa meditez putin la viata mea si as incerca sa-mi repar defectele(care 100% m-au facut sa ma despart de acea fata) iar in urmatoarea relatie nu as mai face greselile din relatia trecuta.
Cat despre prieten, nu l-as mai considera prieten 100%!