| Mkeynes a întrebat:

Sunteti de acord ca iubita voastra inca sa ii raspunda fostului iubit la mesaje? Voi incepand o noua relatie...
Ca eu daca ma iau de ea spune ca nu am incredere si chestii ca nu a trecut peste 100% ca au ramas doar prieteni!

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, in aceeasi masura si eu vorbesc cu alte 7 femei.

| Sofer a răspuns:

Nu sunt de acord cu asa ceva.

| MPersephone a răspuns:

Mie fostul imi scria odata la 2-3 luni in primul an de relatie cu actualul meu prieten, prietenul meu stia si nu il deranja.
Dar eu nu ne consideram prieteni si ii raspundeam lui la intrebarile seci gen "cum la tine, cum scoala", fara sa ma interesez tare de el. Si toti eu am fost cea care i-a spus sa nu imi mai scrie. Mai mult raspundeam din politete decat cu scopul de a vorbi. Eu nu i-am scris niciodata.
Consider ca foarte mult conteaza ce vorbesc ei si ce relatie au. Daca te deranjeaza, spune-i.