| anonim_4396 a întrebat:

E greu sa iti faci o relatie in ziua de azi ca baiat. Daca esti prea timid, sensibil si nu prea esti vorbaret,fata in gandul ei,spune ca esti plictisitor, ca nu te pui in vorba cu nimeni, nu esti amuzant, distractiv.Cand esti extrovertit si ai prea mult tupeu,ea zice ca o deranjezi. Daca esti prost, nu vrea sa fie cu tine ca ii e rusine sa iasa in lume cu tine. Daca esti sarac, nici nu se uita la tine pentru ca nu prea ai venituri financiare si nu ai cum sa o satisfaci.Astia pe care i-am mentionat mai sus ce vina au ei? Fetele din ziua de azi vor de la baieti urmatoarele lucruri:Frumusete (obligatoriu), inteligenta (cat de cat), situatie financiara foarta buna (optional, dar daca ai asa ceva o sa te priveasca cu alti ochi), statut social foarte bun (obligatoriu), romantism (obligatoriu), simtul umorului (obligatoriu). Rar cand gasesti o fata"cu inima curata". Singura data cand m-am indragostit a fost in spital.A fost dragoste la prima vedere.Atunci cand esti indragostit vine vorba eceea:Ai fluturasi in stomac"si faci tot posibilul sa tii persoana respectiva cat mai aproape de tine.Asa s-a intamplat si in cazul meu.Voi ce faceti in preajma unei fete ca sa ii fiti pe plac?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai in grupul nostru sa ne plangem ca muierile cu toti,poate ne vine si ciclu cu ocazia asta,incearca si tu,si eu inca mai incerc, ca nu pretind ca cunosc ceva,nimeni nu stie exact totul, credem sau nu cred,nu e o stiinta, vezi de un abonament premium badoo, tinder, sentimente socialiseaza, ca asa cu plangeri in vechi nu vom rezolva nimic

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vrei sa fii grayvid?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inca ca si asa trebuie sa slabesc

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

El slabeste de ani de zile omule de cand e activ pe site-ul asta RAY, dar cred ca de fapt omul e GAY

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte ușor să îți faci o relație, singurul lucru care te oprește e mentalitalitatea.
Dacă o fata crede despre tine că ești timid și plictisitor, asta nu înseamnă că nu ar vrea sa fie cu tine, nu trebuie sa bagi in seama ce spun fetele. Trebuie sa te iei după ce fac. Chestia e că nu prea ai încredere în tine. Majoritatea fetelor, crede-mă că au avut alții la fel ca tine, sau mai praf. Mai prosti. Mai idioți. Mai săraci. Mai mai mai etc etc.
Nu ești cel mai de c@cat tip de care au dat. Stai liniștit. Chiar daca nu ești perfect. Multe te accepta și așa cum ești, dar trebuie si să crezi in tine.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimanui pe plac. Cine te place, te place asa cum esti. O sa gasesti persoana potrivita cand o sa te astepti cel mai putin. Trebuie sa fi tu insuti. Fara prefacatorii, fara vrajeala etc.

| TFL007 a răspuns:

Nimic, daca nu ai ce oferi, nici inteligenta, nici frumusete, nici stabilitate financiara nu o sa stea nici macar o urata fara forme cu tine, trezeste-te dreacu la realitate

| eusebiu27 a răspuns:

Pentru detalii apeleaz la canalul de Youtube a lui Fara Sens Tv crede-ma ai ce invata de acolo

| TFL007 a răspuns (pentru eusebiu27):

Iar il aduceti in discutie pe ala... la el problema e de aspect fizic in primul rand, ca alt criteriul nu era sa nu il bage in seama una, mai terminati cu ala de la fara sens tv bagamiash poola in canalul lui, ai ce invata intr-adevar-> 1. ca nu conteaza inaltimea, o spune el de 1.85, ca nu conteaza cum arati, o spune tot el care arata jejer de un 7.5 si ma opresc aici ca imi iau ban definitiv

| RăducanuConstantin1 a răspuns:

Mai nou baietii aia sunt "bombardieri", care din punctul meu de vedere sunt oameni cu 0 IQ care stiu doar sa judece si sa isi bata joc de altii...
Despre fetele care aleg baietiu aia pot sa zic ca ori sunt pe interes, ori fac cu ei relatie ca sa nu mai fie singure, ori chiar se plac reciproc.
Intr-adevar in ziua de azi este greu sa iti mai gasesti pe cineva pentru ca sunt alte vremuri, iar oamenii vor fel si fel de lucruri...
Am 17 ani si crede-ma ca ma consider un baiat cu inima mare care stie sa ofere afectiune, iubire, atentie, etc, dar ce sa vezi fetele pe care le-am placut nu au vazut asta....Mai mult de cel mai bun prieten nu am trecut, dar stii cum e in viata, nu ajungi din prima daca nu lupti si nu suferi... Sper ca te-am ajutat cu acest raspuns si daca vrei astept si mesaj pe insta sa vorbim mai deschis si elaborat

ig: rdc_george

| raMLesS a răspuns (pentru RăducanuConstantin1):

Daca esti frumos nu este greu oricat de prost ai fi, si chiar daca ai lucra pe minimul pe economie. Daca nu esti frumos, atunci ai nevoie de restul.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Ba e greu sa le menții relațiile.
Dacă tu crezi că dacă mâine ai fi cel mai frumos tip de pe pamant sau ai avea o grămadă de bani, ai avea și o grămadă de succes la femei. Te înșeli. Chestiile astea sunt total diferite, ca doua meserii diferite.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mentinutul ca mentinutul, eu nu ma refer la asta, ma refer doar la succesul la femei si de a le baga in pat. Daca esti frumos poti sa bagi orice femeie. Pentru mentinut si relatii... ai nevoie de restul trasaturilor.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Nu poți să bagi orice femeie. Că una te poate vedea urât alta frumos. Dacă întrebi 10 femei probabil 5 o să-ți zică că e urât tipul din poza ta(mai ales dacă sunt trecute de o vârstă, tip ca ăla probabil le place la ale între 20 și 35 de ani. contează atracția și chimia chiar și într-o aventură, că femeile au un simt daca vrei numai să-ți ți-o bagi că să-ți îngrosi numarul sau într-adevăr îți place de ele. Le vrei, nu neapărat pentru o relație dar dacă chiar te simți atras de ele. Și chiar daca ai fi frumos, pot aprecia asta dar fara chimie sexuală și papagal încât să le faci sa se simtă într-un anume fel. Degeaba ești frumos. Asta nu înseamnă că vor sa te și f//ta. Sunt mai multe feluri de atracție.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

"Că una te poate vedea urât alta frumos" nu exista asa ceva, daca ai tot ce trebuie, uratul iese din discutie. https://www.youtube.com/watch?v=EFnJMPQow7A
Un experiment pe tinder, daca vrei sa intelegi ceva, urmareste-l.
Nu conteaza varsta, toate persoanele aleg frumosul.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Păi ce sa înțeleg, că un tip arătos atrage numai ciudate curte si disperate pe Tinder?
A nu avea confidence, înseamnă să te lauzi cu tine, să minți ca ai nu știu ce și tu ești sărac de puti, că făcea mișto că-i patetic și alte chestii, asta nu înseamnă că nu avea încredere în sine. Chiar dimpotrivă, îl durea fix in cot de părerea ălora.
I-a fa un experiment la fel dar i-a tipele cu vrăjeală dinalea și fa misto-uri fara bun simt că îți iei block instant.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ia fa un experiment la fel dar ia tipele cu vrăjeală dinalea și fa misto-uri fara bun simt că îți iei block instant."
https://www.youtube.com/watch?v=OjR_LE503pA
Repet, daca arati bine, restul detaliilor nu conteaza, pe termen scurt aia care arata bine ies castigati, fara sa depuna nici un efort.
Daca esti average, ai nevoie de restul ( Masina, casa, un job bine platit, un caracter bun si restul). Nu inteleg de ce ma contrazici cand stii ca am dreptate.

| roach999 a răspuns:

I see you are a man of culture aswell...