| anonim_4396 a întrebat:

E in regula daca ma excit cand citesc fantezii?

Răspuns Câştigător
| angellswig a răspuns:

Normal ca este in regula, orice om simte in diferite moduri aceste lucruri.
Nu este nicio problema, poti sa te exciti pentru ca te gandesti la ce se intampla, este cam acelasi lucru cu filmele care contine scene.Nu trebuie sa te simti prost, nu se intampla nimic oh go on :**

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

E f in regula, doar k ar fi bine sa citesti carti, si aici nu ma refer la alea cu fantezii

| serendipity8300 a răspuns:

Da se pare k pentru tine cuvintele scrise sunt la fel de excvitanteca si imaginile

| Aleqa a răspuns:

Da, de ce nu? Nu se intampla nimic.

| RAY a răspuns:

De ce crezi ca te exciti cand citesti ce citesti?

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

E ceva normal.

| mandeaxxl86 a răspuns:

Daca sunt fantezii sf nu-i in regulalaughing