| anonim_4396 a întrebat:

E insuportabila durerea dezvirginarii?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai trecut vreodata printr-o durere insuportabila?
Ti-ai scos vreo masea fara anestezie?
Ei,nu are nici o legatura!
Nu e durerea, e locul unde te doare, pentru ca nu stii sa te aperi!
In alta ordine de idei si strict informativ, cat timp te temi de durere, lasa dezvirginarea sa mai astepte, nu te grabi!

| uca_1023 a răspuns:

Daca ar fi insuportabila nu s-ar mai dezvirgina nimeni big grin ia si tu un ibalgin ceva inainte, ajuta big grin

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca lumea s-ar feri de dureri insuportabile multi dintre noi nu s-ar mai fi nascut. Tu ai grija sa simti placere, nu durere.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este "insuportabilă"!

Dacă ar fi aşa, atunci TOATE fetele ar rămâne virgine...

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Nu! Nu se moare din asta! Foloseste lubrifiant si o sa fie totul bine.

| Cristiann25 a răspuns:

Baiat sau fata? Toata lumea aproape trece prin asta.La baieti ustura putin ziua aia, la fete CONTEAZA experienta baiatului. Daca are experienta durerea o sa fie foarte mica! Succes, te pup!

| Voidwithin a răspuns:

Da unii oameni au murit in timpul actuluilaughing

| DaRaspund a răspuns:

Nu e insuportabila!

| SladeWilson a răspuns:

La mine a fost suportabila.

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Normal ca da doar nu o sa mori depinde si de varsta toti recem prin asta si daca ar durea asa de tare nu ar mai face-o nimeni

| Kinezuu a răspuns:

Nu nu e depinde de fiecare baiat

| pvm21 a răspuns:

Daca te musca de ureche, uiti de durere. dar iarasi, depinde daca esti baiat sau fata.