| Altcineva2240 a întrebat:

E mai bine sa intrebi o fata daca vrea sa fie sarutata sau sa o iei prin surprindere?

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Daca nu e prietena ta si o iei prin surprindere, exista 2 posibilitati
a. te plesneste
b. va spuneti ca va placeti unul pe altul.
Varianta b probabil foarte rar, mai mult in filme decat in realitate.
Concluzia? Nu sari pe ea inainte sa ii spui ce simti.

| Vegeta07 a răspuns:

Sau

| CreepyBoy a răspuns:

Esti prost? Iao prin surprindere, cand nu se asteapta.
In cel mai rau caz doar o sa iti dea o palma si o sa ii treaca(cred)
In cel mai bun caz o sa stati un pic sa va sarutati happy
Daca iti place sarut-o man... daca vrei si ***-o. O as ii placa. big grin

| Altcineva2240 explică (pentru CreepyBoy):

Cred ca ai dreptate mai bine sa nu am regrete laughing

| TikiTakaTiki a răspuns:

Bună, ImVantexHD!
E nașpa să întrebi, se duce farmecul! Tu trebuie să-ți dai seama dacă vrea, dacă te place. Nu e greu, doar fii atent la semne. Succes!