| 21ndstillachild a întrebat:

E misto sa vezi fete cu picioarele goale,dar nu inteleg de ce alea cu celulita pe picioare si cu picioarele ca niste butuci apar in public asa, majoritatea mai poarta si pantaloni foarte scurti pana in genunchi!?!

14 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pentru ca este cald. fiecare are defecte... sti cum e cine te place cu adevarat te place asa cum esti. nimeni nu-i perfect. asa ca sa nu i mai criticam pe altii ca nici noi nu suntem perfecti.

| Sara2 a răspuns (pentru inger02):

Ai perfecta dreptate
totusi daca e vara si cald ar putea purta fuste lungi, sunt racoroase si lejere, chiar si moderne
mai ales daca nu le sta bine in pantaloni scurti...

| 21ndstillachild explică (pentru inger02):

Atunci sa umblam toti asa http://www.google.ro/......tp?/imgres

| 21ndstillachild explică (pentru inger02):

Bla?

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pentru ca au foarte multa incredere in ele si putin le pasa ca tie nu-ti place ce vezi.Totul tine de cum te vezi tu ca persoana, cat de bine te simti in corpul tau.Cum mai zicea cineva pe aici, sunt multe care arata bine, au picioare frumoase, dar prefera sa nu poarte pantaloni/fuste scurte, pentru ca nu-s multumite de corpul lor.

| Neinteresantul a răspuns:

Dar ce, locurile publice sunt podiumuri de moda? Alea cu picioare mai putin frumoase n-au dreptul sa iasa din casa?

Răspuns utilizator avertizat
| Ella3133 a răspuns:

Serios? Eu am vazut pe una cu bartai picioarele si purta o fusta putin mai jos de unde se termina bucile curului, si de celulita nici nu mai pomenesc I don't want to see

| Elly7890 a răspuns:

Eee de ce? ca asa le place lor! nici mie nu imi place sa le vad pe unele care ua piciorele foarte groase poarta pantaloni scurti si altele mai slabute care arata bine nu poarta! e chiar oribil sa vezi asa ceva!

| anyhylator a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin. celulita dispare prin frecare, poate in asa fel se ofera cineva care sa le frece big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinDbig grin
Unde ziceai ca le-ai vazut?big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| 21ndstillachild explică (pentru anyhylator):

Pe la unirii in Bucuresti,,, 90%

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Pai la unirii vad si eu acolo extrem de multe fete de genul... Daca stai la gura de metrou si observi lumea, ramai socatrolling on the floor...Tocmai de aia evit eu unirii in perioada aceasta..Sunt fete frumoase pe acolo dar sunt mult mai multe nasoale.Nici eu nu`s fotomodel dar nu-mi arat defectele in public.Chiar si cand imi apare un cos pe umar, nu-mi iau maieu sau altceva.Pur si simplu tine de bunul simt si de respectul de sine.

| Brunetsiica a răspuns:

Pentru ca fiecare are dreptul sa poarte ce vrea, pentru ca nu sunt frustrate si obsedate de felul cum arata, si pentru ca se simt bine in pielea lor si pentru asta le respect! happy