| adriandavid123 a întrebat:

E normal ca la 18ani să o am de 18cm? Voi de cât o aveți?

9 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

De abia astept sa ajung la varsta de 100 de ani happy happy happy

| maradi3 a răspuns:

Da,creste odata cu varsta! Asa cum tu la 18 ani o ai de 18 cm, unul de 50 de ani o are de juma de metru! Logic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mica frate

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca un penis care are o lungime peste medie dar in anumite limite rezonabile sa fie considerata ca fiind "normala", avand in vedere ca sunt altii adolescenti de varsta ta care se pot mandri sau lauda ca sunt mult mai bine dotati. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Eu o am de 58. De ani, evident.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| kandaraki a răspuns:

Pana la 33 de ani creste la fiecare an cu cate un centimentru,
dupa aia se opreste, daca faci sex atunci se micsoreaza si tot asa, daca nu faci iar se mareste!

| Anonim34231 a răspuns:

E mica. eu am 21 de ani si o am de aproape 1 metru.

| exoticc a răspuns:

Minți.