| Giugiuc0ku7 a întrebat:

Nu sțiu dacă este chiar asa normal la 14 ani sa am penisul de 18cm, nu este prea mare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate spune fara nicio ezitare ca penisul tau este mult prea mare la aceasta varsta a ta. Trebuie avut in vedere si faptul ca in mod absolut cert si sigur organismul tau de va dezvolta cel mai probabil inca destul de mult in urmatorii 2-3 ani si odata cu intregul organism se va dezvota, creste si lungi si penisul tau cu cativa cm in plus. In urma unui astfel de scenariu, vei intampina o problema care poate fi intr-adevar serioasa si anume aceea de a gasi o fata/femeie care sa aiba organul genital compatibil cu al tau in privinta marimii. Este indicat sa masori din nou lungimea penisului tau pentru a te convinge ca rezultatul obtinut este cel real si nu unul gresit. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, este cam mare. Cand vor vedea fetele ce penis ai, vor fugi de tine ca dracul de tamaie

| Werrich a răspuns:

Ai auzit de Dr Ciomu?

| seth2016 a răspuns:

Se poate spune fara nicio ezitare ca exagerezi.

| Musca88 a răspuns:

Da, este prea mare, marimea aditionala nu adauga mult la act, doar ca fetele vor fi impresionate/speriate in el mai rau caz