| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca prima partida de sex sa dureze numai vreo 2-3 minute? Desigur a fost si preludiu vreo 5-10 minute.

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

@corby01. 3 ore jumatate. de cate ori ti-ai dat drumul in acele 3 ore raised eyebrows? niciun barbat nu rezista mai mult de 45 de minute : E DOVEDIT STIINTIFIC happy
@gigimuratu, cu timpul vei invata sa te controlezi si sa faci sa dureze mai mult happy cu totul cu preludiu a durat aproximativ 13 minute, daca exersezi o sa ajungi repede la o jumatate de ora laughing big grin bafta

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu...invata sa "ti in tine" mai multwinking

| Papusik a răspuns:

Nu e foarte bine.

| quickly a răspuns:

Se numeşte ejaculare precoce, si ţine de psihic, trebuie sa inveţi sa te controlezi.

| gigimuranus a răspuns:

Cum pot scapa de ejacularea precoce? Ca si maine urmeaza al 2-lea contact sexual si nu vreau sa patesc la fel sad.

| corby01 a răspuns:

Nu cred ca e normal
la mine una dintre primele partide de sex a tinut 3 ore jum...j vb foarte seriosbig grin