| Mayyyiiaaa a întrebat:

Cam cat e normal sa dureze o partida de sex?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Atata cat ambii se pot simti bine/satisfacuti - depinde de mai multe chestii - si neepuizati, sau dezamagiti fizic, etc.
Difera dotarile, potrivirea, durata preludiului, tehnicile, etc.
Un cuplu vechi, sudat, perfect, poate ajunge la orgasm simultan si intr-un minut, iar altora le poate trebui 10-15-20 sau 30-45 de minute, depinde, asa cum am spus.
Nu toate se potrivesc oricui!
SEXUL NU E CIOCOLATA!
E nevoie de multe!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal undeva pe la 7 minute, cel putin asa spun mai multe studii

| RAY a răspuns:

Cam cat e normal sa dureze o partida de sex?
cat mai mult, e un act de dragoste

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

La cat de c**&a e, normal ca iti spune asta laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Las ca e o fata ok, imi place ca isi exprima sexualitatea, mai ales cand a spus ca avea sperma pe botic, a fost asa hot, fiecare dintre noi ti o imagina cum i mergea gandurile pacatoase

| mihai69 a răspuns:

Fix cât e nevoie pentru ca ambii parteneri să fie deplin satiscăfuți.

| alina2k18 a răspuns:

Cu orale, normale, anale?
La oral eu nu o sug >10minswinking
Normal 15mins.
Anal nu prea am facutwinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Ce dezvaluri wow

| suntserios a răspuns (pentru alina2k18):

"nu prea"... nebuno

| alina2k18 a răspuns (pentru suntserios):

winking

| Andersen2k18 a răspuns:

Daca tu crezi ca dureaza asa mult, ca in filmele porno, te inseli laughing