| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca sa ma simt mereu...singura? Adica, nu mai sunt aceeasi.Nu mai sunt plina de viata, sunt cam...retrasa in ultima vreme, tot ce fac mai, mai important sa zicem e de a vb cu prietenele mele.Ba chiar le-am cam ignorat in ultimele luni.Nu am mai mers in oras, sau suparat pe mine, da acum chiar trebuie sa merg.Stiu ca nu pot continua asa. Dar de ce ma simt atat de singura cand sunt inconjurata de mii de persoane! E aiurea!
Am incercat sa ma scufund in scoala, ceea ce nu a mers, observand ca nu mi-am mai facut anumite teme.Bine,nici nu ne controla, nimeni nu si le prea facea, dar nu stiu, nu stiu ce sa fac! Nu merge nici sa stau numai scoala-casa. Ajutor!
Multumesc ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am trecut si eu prin etapa asta. A fost o perioada cand totul era bine, ieseam zi de zi, eram fericit. Apoi a urmat o perioada mai neagra in care ma simteam singur, trist. Nu imi gaseam nici o motivatie. Incearca sa faci un lucru la care te pricepi. Incearca sa reiei legatura cu prietenii. Incearca sa iti impui sa iesi si sa faci unele lucruri pe care le faceai inainte chiar daca nu ai motivatie. Eu asa am facut si acum ma simt mult mai bine.

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu.nici chiar asa... ce naiba!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu cred ca am nevoie sa merg la sala!

| pendula a răspuns:

Pai. apucate de niste chestii care sa iti ocupe timpul fitnes... scoala de soferi etc. Cand ai chef sa iesi in oras cheamale sa vina la o cafea la un suc alea alea. Si vei revenii iar la obiceiurile tale. Doar sa nu intri intr-o relatie serioasa deoarece obligatii si toate cele... etc. nu iti vor prinde bine. Bft