| Desteρtul a întrebat:

E normal ca un baiat la varsta de 13 ani jumatate sa aiba penisul de 17-19 cm?

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti prea dotat la varsta ta.

| VadTot a răspuns:

Pacat ca ai pus o astfel de intrebare aici! Trebuia sa te astepti sa fi luat in ras si sa primesti injuraturilaughing~! Deci tinand cot de faptul ca traim intr o era a vitezei.of nu stiu cum sa ti explic~! Deci da!~! e normal sa o ai cat o ai~! Daca stai sa te gandesti la faptul ca inca de a te naste. mamicuta ta. sa hranit cu tot felul de chimicale. si substante...deci inca de cand erai in Burtica ei "si pana acum ai fost crescut cu tot felul de chimicale. ok?

| Azµre a răspuns (pentru VadTot):

Nu că lui îi ieșea penisul prin buricul mamei...

| Purec a răspuns:

Cam mic omule. mergi la doctor pana nu e prea tarziu

| Wihox a răspuns:

laughing)))) mars draq ca nu ai atata, ti-ai imfipt rigla in bazin de ti-a dat atata laughing)

| swagMeOutBitch a răspuns:

Poti sa il ai si de 17-19 km...ce ne spui noualaughing)te lauzi?

| Azµre a răspuns:

Minți du-te în paștele mătii... un penis norma este situat între 11, 5-14, 5, ce sare mai sus de 16 sunt excepții, și nu poți face parte din excepții la 13 ani, așa că marș de aici. Copil fără părinți, vii să te lauzi aiurea, pun pariu că nu e mai mare de 5 cm...

| Azµre a răspuns:

Și deepthroating nu uita...

| papusica987 a răspuns:

Nuuuuuustraight face la 13 ani tb sa o ai de 30.
nu stiu cum ai putut sa pui o astfel de intrebare sa te faci de ras ca o ai atat de mica.
nu o sa ai nici o prietena te avertizez:-s nu stiu ce sa iti zic ori mai tragi de ea ori iti faci operatie de marire!
:-s bafta

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Ba dar ce esti taur comunal? de ai atat... du-te si minte pe altiiwinking

| Said16 a răspuns:

Ce fraier lol
du-te ma si culcate
17 cm - 10 in cazu tau ma complexatule
te doare adevaru pe tine!

| mamatatasibunica a răspuns:

Nu stiu, cred ca da, esti prea dezvoltat :laughing

| cuvuliuc a răspuns:

Sa zicem ca prin absurd il ai atat de mare maximu tau de viata e la 50-55 de ani deoarece stii povestea a aratat-o si la stiri cand o fetita de 5 ani avea sani unei femei mture din cauza hormonilor de crester cam asta ai patit si tu probabil ca cantitatea ta de spermatozoizi e foarte redusa iar nu cred ca vei face copii

| malina1922 a răspuns:

Da! Ptr că alţi băieţi ar face orice ca să aibă penisul mare happy

| cr33pygirl a răspuns:

Doameeeeeeeeeerolling on the floor)Ce bine am rasrolling on the floor
Sa stii ca nu se masoara si flociirolling on the floor)))
Du-te frateeeerolling on the floor

| Paul13 a răspuns:

Pai vezi depinde sa nu te superi pe mine dar cumva i-ai dat la laba pentru ca asta ar explica marimea penisului

| Raul19 a răspuns:

Du-te ma, atunci la 20 de ani cat o ai? 75 cm?

| DoarSaAjut a răspuns:

What the hell? In vise, dear.

| BaDumTss a răspuns:

Ai 40 kg dupa penultima intrebare si penisul de 17-19 cm? Asta inseamna ca ai 1.55 - 1.60... Cred ca esti cel mai mare mincinos pe care l-am vazut pana acum unii nici dupa 3 operatii de marire nu ajung de la 10 la 19 si tu la inaltimea varsta si greutatea ta sa ai atat?

| LeganaruCorinaAndreea a răspuns:

Vezi ca e o boala se numeste prostita acuta du-te la doctor copile