| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca un om sănătos la minte să râdă în timpul orgasmului sau după?

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Da, e normal, fiecare se manifesta in felul lui, nu inseamna ca nu e sanatos daca rada in timp sau dupa orgasm.

| Invictusman a răspuns:

E o manifestare atipica, nu știu dacă e nebunie. Nebunia e relativa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba sincer in timpul orgasmului cel mai probabil e dus, dar nu e neaparat rau sa fii dus.

| Den1sa a răspuns:

Da de ce nu, se simte bine ce il impiedica sa nu râda, nu trebuie sa fie totul atât de serios : )