| LoredanaMihailescuHalchin a întrebat:

Fetelor si baietilor: ce simtiti in timpul orgasmului? Ce stari va da si cat este de placut?

7 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Atat de placut, ca ti-ar placea sa ai un buton pe care sa-l apesi si sa ai orgasm oricand.

Răspuns utilizator avertizat
| Lollipopy a răspuns:

Nu se poate explica senzatiahappy

Răspuns utilizator avertizat
| boogdan91 a răspuns:

E cea mai placuta senzatie care poate exista, atat la fete cat si la baieti smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa exprim exact.fiecare simte cu totul altceva presupun, si se gandeste la diverse lucruri in timpul lui.nu cred ca iti v.a putea descrie nimeni, e.un moment aparte. Dar cel putin pot sa cercetezi ce stari iti da tie.happy

| Bebelusa_9290 a răspuns:

Eu ma simt foarte bine. Simt ca ma descarc si ma eliberez de tensiune. Daca vrei sa iti mai dau detalii baga idul meu ingeras_bebelusa@yahoo.com