| cavaleri a întrebat:

E normal la varsta mea de 14 ani sa am penisul de 18cm dar raspundeti sincer

Răspuns Câştigător
| ionutz0116 a răspuns:

Da este absolut normal.Bravo tie! Nu ierta nici pisica!

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești în regulă, nu te mai frământa atât!
Pa, pa.

| liviu42 a răspuns:

Mai taie, ai masurat cu centimentru elastic?

| Dennys1521 a răspuns:

E normal sa te impusti cu un glont calibru 32?
nu consumi glontul de pomana

Răspuns utilizator avertizat
| Castorul a răspuns:

Eu zic sa il mai masori odata laughing
Sa zicem ca ar fi normal. Anormal ar fi daca ar continua sa iti creasca

| teodoryo a răspuns:

Bai nu mai radeti de el.Prietene nu este normal.Barbati adulti debea ajung la 17 cm.Te sfatuiesc sa mergi la un doctor.Ca de abia africani aia au penis de 18 cm.

| sweet_1875 a răspuns:

Ai facut prea multa laba cand erai mik laughinglaughinglaughinglaughing

| LolLzz a răspuns:

E chiar cam mare laughing) fi mandru laughing

| Dany82 a răspuns:

Frate nu e normal dar dai fundita plizzzz ca am fost singurul care a raspuns. du-te la doctor!

| DilauRo a răspuns:

Eu vreau sa te intreb altceva. De ce crezi ca ar fi anormal?

| MinHee a răspuns:

Mai nu stiu ce sa zic ca asta depinde si de cat dezvoltat esti tu si la cum arata uni baieti acum la varsta asta mi se pare normallaughing

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Dar chiar te frământă întrebarea asta?
E normal ceea ce ţi se pare ţie normal.
Pa, pa

| cavaleri explică:

In primul rand nu sunt african in al doilea rand nu ma uit la filme porno asa ca taci danii

| cavaleri explică:

Lacry laba a facut tacto

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Este bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu aveai cu cine sa te lauzi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nai cu cine sa te lauzi? laughing

| lalabell a răspuns:

Evident ca e normal, e chiar mare
tu nu te uiti pe rigla cat inseamna 18 cm?

| pirij a răspuns:

Nu e normal si eu sincer nu prea te cred nnu ai cum sai l aiaasa mare... mai masoaralo data sin uil masura cu ruleta ci cu masuratoare de aaia de croitorie sau cu rigla laughing

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Ba fostul meu avea 14 si o avea de 22.esti inca pui

| 20CMRecords a răspuns:

rolling on the floor)))) De fiecare data cand intru pe site-u` asta intru pentru a rade si chiar ma intreb cum pot exista atatia prosti in jurul meu. WOW!