| Lucian_Lucian_1980_ev6e a întrebat:

As vrea sa va antreb ceva(raspundeti sincer, fara glume proaste) Credeti ca la varsta de 14 ani este normal sa ai penisul de 20cm?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

E cam mare. Nici o problema, o sa te ajute in viata happy

| MskDesign a răspuns (pentru SkyPilot):

Sau nu.Inca este in crestere si va avea necazuri.Cred ca va fugi multe fete de el laughing

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu,cu siguranta nu e normal,mai ai de crescut si evident va creste si organul,vei avea probleme cu femeile, sa nu crezi ca daca e mare vei fi adorat de femei, le va durea si multe se vor indeparta de tine, dar asta e, fiecare dupa posibilitati

| SkyPilot a răspuns (pentru Felys):

Depinde cum il foloseste. Omul a spus ca e lung, nu ca e si gros. Unele se vor indeparta de el dar cele mai multe vor fii atrase, mai ales daca va sti sa le excite bine inainte.

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Ba si eu am 14 ani si il am de 17cm care e faza?

| ColyR a răspuns:

Lasa fanteziile