| Stell99 a întrebat:

E normal sa incep sa urasc femeile daca mi-a dat papucii?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi ceva normal. Ar fi si mai normal daca ti-ar trece repede. Pentru ca femeile sunt un rău necesar.

| AshuraElric a răspuns:

Sa urasti toate femeile pentru ca una ti-a dat papucii sau sa urasti femeile care ti-au dat papucii?
Nu inteleg cu ce te ajuta asta. Tu te consumi aiurea nutrind un plan diabolic (de dragul dramei) si ei nu-i pasa. E o pierdere de timp. Oamenii fac prostii...inclusiv tu. Poate ca au avut un motiv intemeiat, poate ca nu...move on.

| RAY a răspuns:

Ura nu e sanatoasa sufletului numa amar i aduce si rau, suntem oamenii mai gresim asta e, natura umana e una indentica ca la orice animal doar ca noi o facem constient, scapa de ura asta ca nu e bine sunt si fete care au fost prostite de multi curvari pentru sex doar, omul bun sufera indiferent de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Este o chestie de orgoliu masculin! O mare frustrare ca ti-a dat papucii pentru altul probabil.

| vocea a răspuns:

Da este foarte normal.

| deeeaqq a răspuns:

Nu chiar.
Ar fi gen să urăsc eu o anumită zodie din cauza unei persoane cu care nu m-am înţeles / certat sau o urăsc, înţelegi tu.

| Stell99 explică (pentru deeeaqq):

Am o luna si un pic de la eveniment.
Tot sunt suparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu. Da pentru ca ai dreptul sa fii suparat, nu, pentru ca nu sunt toate la fel. Cica.

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Si noi va uram cand ne dati papucii, stati linistiti laughing)))

Răspuns utilizator avertizat