| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa ma excit repede? Pot sa fac in vreun fel sa nu ma mai excit repede?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Da, deoarece tu nu te poți controla.
Depinde de femeie, și depinde de "tăria" bărbatului.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Dupa inceperea unei vieti sexuale mai intense, se va rezolva.In fond, nu e nimic rau in asta, atata timp cat nu treci la viol.

| WhatheWow a răspuns:

Cât de repede? Adică, mă rog, dacă vrei să mai întârzii procesul să treci pe la biserică și să asculți slujba măcar vreo două ore. happy

| τττ a răspuns:

Bună.
Tu te plângi că te exciți repete și unii/unele sunt supărați că se excită foarte greu, sau pur și simplu nu se excită cu una, cu două. Nu toate organismele se excită cum te exciți tu! Bravo.
Pa, pa.

| Xenya a răspuns:

Nu se poate controla acest lucru!

| Violente a răspuns:

Evident, dacă ești la început.
E bine că te exciți repede, înseamnă că psihicul lucrează bine și totul decurge conform normalului.

Cu antrenament și răbdare vei evolua.

Răspuns utilizator avertizat
| Delenaaa95 a răspuns:

Da,e normal.Nu ai cum sa controlezi asta.Hormoniihappy