| denysa a întrebat:

Ma excit foarte repede... dupa saruturi mangaieri etc cand ajunge jos deja toata is uda... ii ceva normal?

14 răspunsuri:
| rino90 a răspuns:

1. da e f normal
2. probabil iti place baiatu mult si de asta nu mai rezisti tongue

| Well a răspuns:

Totul e normal!winking

| Binevoitor a răspuns:

Salut

Doar acum te exciti asa de repede, sau de cand te sti tu, te exciti asa? Sunt mai multi factori, daca inainte nu te excita-i asa repede poate ca acum nu ai avut de mult contact sexual si iti cere organismul. Daca din totdeauna te exciti repede, asa esti tu si e foarte bine intr-un fel pentru tine si pentru partener(i).

| shadow72 a răspuns:

Doamne de ce nu e si prietena mea asa?!?

| Eufourikul a răspuns:

Binenteles ca e normal denysa! asta depinde exclusiv de hormonii fiecaruia unii se excit foarte repede altii nu! nu te teme e o chestie destul de buna ca te exciti placerea creste

| Alec a răspuns:

Nu am mai auzit prostie mai mare ca mario43! E clar ca pustiu nu a facut sex in viata lui, dar macar sa gandeasca logic. E spre avantajul baiatului sa fi cat mai uda. Eu nu am avut decat o prietena care se uda asa cum zici tu si era super!

| radugolgolut a răspuns:

Da ii normal

| zob79 a răspuns (pentru radugolgolut):

Asta-i gluma anului; aurolacul asta pozeaza in expert laughing)

| zob79 a răspuns:

Denysa, nu dispera, exista o solutie; uita-te cum arata userul radugolgolut si imagineaza-ti ca te-ar atinge el. Asa-i ca te usuci instantaneu?

| FesCuDungi a răspuns:

1.da este ceva normal.
2.as vrea si eu o prietena ca tinehee hee
3. unde ai fost toata viata mea? laughing

| xFire a răspuns:

E ideal sa fie asa.winking Great for you!

| IULIAILICEA a răspuns:

laughing)...mario.esti praf...laughingstai linistita ca e ceva normal.esti f atrasa de tipul respectiv,si e mai bine sa fii foarte uda, pentru ca asa nu te doare, si nici pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in acest fel nu iti devine piz.da prea LARGA si nu mai site omu nicio placere? Cred ca e tare aiurea. Fa ceva sa fii uscata.

| Ciuhan_Viorica_1966 a răspuns:

E ceva normal sa nu-ti fie frica ca e posibil ca nai avut de mult timp o relatie