| Sawarekh a întrebat:

E normal sa ma refuze intr-una femeile fiindca nu am experienta?

Practic, in ultimele 2 luni am avut 3 aventuri cu 3 tipe diferite, cu nici una nu am continuat.

Cum pot construii ceva pe termen lung, daca toate cauta pe cineva cu experienta?

O sa sfarsesc prin a lua o boala de la atatea aventuri si cam asta mi-a fost.

14 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Valeu frate dar nu te mai plange atat ca nu e sfarsit de lume daca nu ai gagica.
Sunt multe lucruri frumoase pe lumea asta decat sa te gandesti la fete si motivatiile lor.
Eu am 23 si nu am avut nicio aventura si nu ma plang pe TPU.
Tu nu ai nicio vina si nu cred ca esti asa de rau in pat.Dar fetele in primii ani ai tinetetii cauta mai mult aventuri de o noapte si nu se axeaza pe relatii serioase.Asa ca nu te refuza ele pe motiv ca nu ai experienta ci pur si simplu nu au chef de relatii serioase pe termen lung. Poate dupa 30 ani se gandesc si ele sa isi faca o relatie serioasa.
,, O sa sfarsesc prin a lua o boala"nu gandi negativ ca nu e bine si culca-te cu fete care ti se par tie atractive, sa nu te culci cu orice uratanie iti iese in cale.

| CleanHeart a răspuns:

Daca tu crezi că așa se face o experiență, crezi greșit dragule, lucrează la persoana ta sa devina mai buna și bineinteles la inteligenta că e cea mai sexi, cu asta faci cata experienta vrei așa că fugi și practică dezvoltarea personala

| Sawarekh explică (pentru CleanHeart):

Mercii pentru sfaturi, eu ma refer strict la sex, fiindca majoritatea fetelor acolo pun accent vrem sau nu vrem.
Deci, vorbesc strict in context sexual.

| CleanHeart a răspuns (pentru Sawarekh):

No și eu strict de tot am zis pentru că și lucrul asta ține de ceea ce am mentionat mai sus.

| GambleR40792 a răspuns:

Fi multumit cu aventurile, altii la varsta ta n-au atins o femeie, daramite sa foota la ocazie cum prinzi tu cu sau fara experienta, n-ai ce construi e bine totusi ca ai cui sa ii dai m...e decat deloc e bine si asa, nu crezi?

| Sawarekh explică (pentru GambleR40792):

Eu inteleg ce spui, dar m-am saturat sa tot o i au de la capat. vreau si eu sa leg cu cineva ceva.

| GambleR40792 a răspuns (pentru Sawarekh):

Habar n-am, fi fericit e bine si asa crede-ma

| cristianvalentin337 a răspuns:

Gaseste-ti si tu una fara experienta!

| doctordragoste123 a răspuns:

Capati experineta prin lipsa experientei. Trebuie sa ai si tu ceva lung ca sa fie lung.

| Sawarekh explică (pentru doctordragoste123):

Ce bou, am 17 cm. e de ajuns

| GambleR40792 a răspuns (pentru Sawarekh):

Si eu tot asa, dar degeaba, uneori ma gandesc ca trebuia sa ies cu poola sculata pe afara poate asa as fi dat si eu la buci laughing)

| Sawarekh explică (pentru GambleR40792):

Haha, ideea e ca eu cel mai mult am cunoscut pe applicati de date, si nu am iesit cu panarame, am iesit cu fete mai cuminti, avantaju e ca nu sunt cocalar sa atrag celalate tipologii aia de femei.
Eu mi-am facut o serie de poze artistice, cam asa poti cunoaste fete, a si descrierea este importanta, sa vada cum gandesti.

| GambleR40792 a răspuns (pentru Sawarekh):

Nu se leaga ceva din ce spui, in intrebare spui ca nu ai gasit o fata cu scaun la cap care sa nu ii pese de experienta ta la footul iar acum imi spui ca ai iesit cu femei cuminti, wtf, alea din aventuri nu pareau panarame din moment ce ti-au dat reject

| Sawarekh explică (pentru GambleR40792):

Nu stiu, e ciudat, ele la prima vedere pareau cuminti.