| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

E normal sa ma simt obosita dupa ce ma sarut mult cu iubitul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti suge energia din tine e un vrajitor

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cred ca uiti sa respiri cum trebuie, asa ca nu ti se mai oxigeneaza creierul cum trebuie, de aici senzatia de oboseala. Asta e explicatia medicala. Cealalta ar fi ca te plictisesti in momentul respectiv?

| mona a răspuns:

E normal

| DeXxa a răspuns:

Daca dureaza mai mult de 2 ore, probabil ca da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e normal. Ar trebui sa fi obosita dupa ce faceti altceva...

| pisicutzamik a răspuns:

Depinde ce stare de spirit ai in acel moment

| ILikeBlackCats a răspuns:

O intrebare. Verginică e fată?

| Fulbaster a răspuns:

Asta inseamna ca il iubesti pe baiat.

| hotdesire a răspuns:

Sarutarile trebuiesc sa fie motivate de placere. Oboseala indica o pauza. E normal sa te simti obosita daca te saruti cu orele happy

| denymar a răspuns:

Mi se pare normal. daca voi alegeti calea mai salbaticioasa oarecum la saruturi este ok.

| lady2in4black a răspuns:

Daca te saruti mult cu iubitul tau, da, este normal. Si mie mi s-a intamplat laughing

| PrintesikRouz a răspuns:

Vezi sa nu aibe sida.happy ai grija fiindca este o boala foarte periculoasa, mai bine mergi la doctor sau spune-i mamei tale fiindca poti muri...

| alice55 a răspuns:

Daca te simti obosita inseamna ca el avea sida si de la aceasta boala se moare