| Funditssa a întrebat:

E o fata la mine in clasa care se comporta frumos cu toti in afara de mine de la un timp! Ea are fite doar in preajma mea! Tot timpul vrea sa imi faca in ciuda! vrea sa imi demonstreze ca e mai buna! Totul de la un timp ptc eu m.am pus cu baiatul pe care ea il placea! atunci a incercat sa ma desparta de el si a reusit! Vrea mereu sa ma invinga la tot! cum ma evde cum se da al baiatul care imi place! A ajuns sa fie in fata mea o c**va ptc : la web sta in chiloti si bustiera, se pupa cu toti baieti din scoala isi pun mana pe fund, se dezbraca in fata lor! Dar face asa cu toti de la a 8. a pana la a 5. a! E populara nu inteleg de ce thinking mie mi se par niste gesturi dezgustatoare si rusinoase dar celelorlalte nu! Am inebunit eu? Asa e akom la moda asta trebuie sa afci ca sa fi cool? sfatt hellp reepeedee! Eu cred ca ma considera cea mai mare concurenta a ei fiind singura care indrazneste sa ii zica ceva si care nu ii da atentie si nu ii stau la picioare! Asa e? laughing! Avand in vedere ca si ea pentru mine e cea mai mare concurentza!

9 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu o mai lua in seama
se vede de la o posta ca e c*****va asa ca...nu vad de ce ti-ai face atatea griji
las-o in pace daca asa e ea proasta de la mama natura

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Si la mine in clasa sunt la fel de curve fetele.nu inteleg nici eu de ce ele sunt tratate asa de frumos,si eu care nu sunt curva,nu sunt bagata DELOC DAR CHIAR DELOC in seama. nu cred ca asta e moda, dar baietii din zilele de azi,(nu chiar toti, dar 90% da)de la 12-13 pana la 17-18 ani cauta numai sex de la pitipoance. fetele care sunt atat de proaste ajung mai rapid la pat,si de aceea baietii le incurajeaza mereu sa le lase sa le puna mana pe fund si pe sani. dupa ce nu mai sunt virgine,sunt tratate ca ultimul gunoi.din cauza proastelor acestora,si pentru ca eu le raspund in fata,fara sa le pup in cur, se iau toti baietii de mine, ca eu nu sunt ca ele, ca pe mine nu ma va suporta nimeni pentru ca nu ii las sa ma pipaie.etc etc. sfatul meu e sa astepti pana in a 9-a, a 10-a pentru ca atunci se vor potoli colegele tale, cam atunci incep ele sa se potoleasca(zic asta pentru ca si verisoara mea de gradul 1 a fost"innebunita" dupa baieti din a 5-a pana in a 8-a si acum e a 10-a si nu mai are treaba). dupa a 10-a o sa vezi si tu singura care sunt curvele viitorului.pana atunci, eu zic ca ea se foloseste de corpul ei pentru a fi populara.

| Tania a răspuns:

O_oo,dar de ce sa fie ea pentru tine o concurenta?!?! La felul in care ai descris-o?! Crezi ca o asemenea persoane e un pericol? Nu este o c****a si este mult mai prejos ca tine.E doar o concurenta pentru.panarame.
Eu zic ca e o invidioasa si e bine ca nu ii dai atentie.

| GyeBaek a răspuns:

Si mie mi se pare o porcarie gesturile ei, si chiar te sustin ca o curva sau dupa gesturi asta ar ajunge.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ea e o proasta. Isi distruge viata singura.
Incearca sa iti dai si tu fite in preajma ei catusi de putine si atunci o sa crape de ciuda.
Imi place cum gandestiwinkinglaughing
PaPa PuP

| deaaata_2231 a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci fa sex cu unu
; D

| papusik_3054 a răspuns:

Nu o baga in seama...tot ea o sa aiba de suferit mai tarziu.da-o incolo de curva...

| Georgy_1283 a răspuns:

Din cate`zici ii o fitoasa straight face, incearca sa o eviti.iar cand incearca din nou sa iti faca in ciuda.si chestii din astea, pur si simplu ignor-o.nu stiu.aratai ca nu iti pasa si poate astfel va inceta cand va vedea ca tie nu iti pasa.big grinsper ca te-am ajutat!tonguebig grin

| DulcikDeea a răspuns:

Ai mare dreptate chiar sunt gesturi dezgustatoare dar nu te intrece cu ea fii cat poti tu de buna si daca vrei sa nu-ti fure izbitul incearca sa te intalnesti cu el in secret.Sa stii ca nu ai luat rasna esti foarte noarmala din pacate ea e anormala nu o mai baga in seama, sau bag-o ca sa poti concura cu ea ca stii cum se zice :"tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape" pai cam atat am avut de zis daca mai vrei sa vorbim idiul meu este andreea.lumiere