| Malasuerte94 a întrebat:

E o fata pe mess laughing de unude aflu daca e fata sau nu? Din limbaj ma refer

Răspuns Câştigător
| DeeaDePlush a răspuns:

Salut,pai fetele de obicei vorbesc cu "k","si",etc,le place sa vorbeasca mult, poti sa ii ceri niste poze sau chiar web, etc.
Te pup si succes.

3 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Intreab'o ce sex are...

| Bibbi1507 a răspuns:

O fata vorbeste bland si mult laughing. Daca e baiat injura si nu vorbeste decat daca il intrebi ceva. FUNDA?big grin

| Lariii99 a răspuns:

Buna.
Pai.depinde.intreab-o de exemplu de cine ii place sau daca are prieten.chestii de genul.si o sa iti dai seama.
Sper ca te-am ajutat! Fundita?happy