| prafdestelutze a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore pe mess?

16 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Cel mai simplu intrebi persoana respectiva happy

| Dominicc a răspuns:

Intri pe www.ascuns.ro bagi id aluia de crezi ca ti-a dat ignore si daca vezi ca e online... ori ii dai buzzz si vezi daca iti raspune(poate fi pe invizibil la tine) sau inseamna ca ti-a dat ignore

| UNfriendLY a răspuns:

Www.yahoo-status.com
bagi id
daca e on te are pe ignore :))

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poti baga id'ul pe un site ca sa vezi daca e pe invizibil, sau nu mai intra pe mess happy

| Daria a răspuns:

Poti sa intri pe invisible.com/ro si scrii acolo id-ul.Verfici de mai multe ori, daca e online, ti-a dat ignore, daca nu nu!laughing

| xAndro a răspuns:

Www.ydetector.com ...vezi daca e on sau invizible :d

| Roxx_2428 a răspuns:

Intra pe http://www.yahoo-invisible.eu/ bagi idu`persoanei respective si dk iti zc ca e online. j tie nu`ti apare.
inseamna ca ti-a dat ignore sau te-a dat pe invizibil.
fundita?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intrii si pe detect yahoo si sa scrii id.si iti arata daca e pe mess...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nul ai in lista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca e online cu programul CIne e pe invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cu aceeasi solutie, o solutie proasta de altfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| papusha_5161 a răspuns:

Intrii pe un site de exemplu www.imvisible.ro
sau. stii ca il are o prietena.si ii stii parola.si vezi daca e on;)
>:D

| andraany a răspuns:

Intri pe ascuns.ro bagi numele persoanei daca e online inseamna ca ti-a dat ignore.e cel mai simplu mod si site.plz da-mi si mie o fundita sunt noua

| david_5403 a răspuns:

Fraieri ca daca intra pe www.ascuns.ro sau alte siteuri dintrastea stupide nu il ajuta cu nimic pentru ca il poate pune offline si sa creada ca ii ia da ignore si eu caut raspunsul la intrebare