| SimonaBubu a întrebat:

E o întrebare mai delicata, deocamdată sunt singura într-o garsoniera și vreau sa întrețin relații sexuale cu fostul.Credeti ca ar accepta? Sau dacă accepta cum ii propun sa vina aici, mai pe scurt sa vina sa facem?

10 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine lasa- l in pace si nu mai face sex cu nimeni fara cssatorie, roaga-te lui Dumnezeu pentru un dot.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea sa te injosesti in a cere sex unui fost iubit, cand sunt milioane de barbati liberi, care ti-ar putea oferi mai mult, decat dispretul astuia?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa-i spui prin viu grai sau sa-i transmitii printrun mesaj in modul cel mai direct posibil : te invit sa treci pe la mine ca sa ne simtim foarte bine. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ii dai telefon, ii spui ce vrei sa faci si in cel mai scurt timp vine fostul si faceti ce vrei tu.

| Wr3nch a răspuns:

Si vre isa faci o schema de aia unde ramai insarcinata cu el doar ca sa ''ramana'' fortat cu tine? sau de ce cu el cand e plina lumea de alti?

| Invictusman a răspuns:

Poate fostul e într-o relație și îl deranjezi.
Daca e singur nu știu, risca, găsești tu o "ademenire "
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Teo29 a răspuns:

Sper sa o faceti protejat.

| SoareDaniel a răspuns:

La ce cerere disperata de pzd e in ziua de azi cred ca ar accepta in doua secunde

| LastBlackNight a răspuns:

DE CE CU FOSTUL? Nu va inteleg frate... E fost, nu ar trebui sa mai ai treaba cu el.