| bbnnmm a întrebat:

E posibil ca un băiat să iubească o fată, dar să se culce cu alta?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oho! Si inca cum.

| Laura a răspuns:

Un băiat da, un bărbat nu. O fată da, o femeie nu.

| RAY a răspuns:

Nu devenim homosexuali cand iubim pe cineva,dorinta sexuala e activata mereu indiferent ca iubesti sau nu, desi da e foarte posibil, un barbat indragostit va simti acelasi lucru fata de una dezbracata frumoasa la fel ce simte unu singur, dar s-a dovedit ca daca i se va arata o poza cu persoana iubita dispare dorinta sexuala e un fapt stiintific asta, sa nu uitam ca suntem finte rationale si da daca avem ambitie, vointa putem invinge animalul din noi desi daca iubesti pe cineva cu adevarat indiferent daca ai dorinta sau nu treci peste asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca se intampla asa ceva si chiar foarte des. Faptul ca un baiat/barbat intretine contacte sexuale cu alte fete/femei in urma unor aventuri extra conjugale (a cuplului) in mod normal nu afecteaza si nici nu altereaza sentimentul de dragoste sau iubire fata de partenera, de iubita, sau de sotie. Poti fi sigura si convinsa ca dimensiunea penisului nu va fi deloc afectata. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil. Cand se intampla asta? Atunci cand iubita nu vrea sa faca sex cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. La tine cauta dragoste iar la ea sex. Altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| sayWhaaat a răspuns:

Haha, nu. Imi amintesc acum cativa ani printr-a 12-a, eram atat de indragostit de o colega de clasa incat am preferat sa vorbesc cu ea pe mess desi eram doar amici, decat sa mi-o trag cu alta care obiectiv vorbind arata poate chiar mai bine.

| Xelon a răspuns:

Sincer da, daca era beat sau daca fata respectiva nu este preagatita sa faca dragoste cu el si o face cu alta de nevoie.

| Qwwww a răspuns:

Iubirea și necesitatea fiziologică sunt total diferite, un băiat poate să iubească o fată dar să se culce cu alta din diferite motive de natură fizică.

| adatvp a răspuns:

Daa, este posibil iar eu am avut o astef de relatie. Cu toate ca persoana de langa mine se culca cu altele stiam ca ma iubeste. Si acum sunt sigura ca se gandeste la mine, si ma vrea langa el. Exista barbati care iubesc o singura femeie dar vor sa f**a multe femei.pe toate care ii cad in plasa. Dar tu ce vina ai? De ce sa iubesti un om care îți face mai mult rau decat bine? Mi a luat 2 ani sa înțeleg ca un astfel de barbat stie sa iubeasca diferit, dar nu intr-un mod bun pentru mine. La început ma atragea, dar cu timpul ma uram pe mine ca iubesc un astfel de barbat. Te rog, nu iti complica viata cu un om care se culca cu altele chiar daca te iubeste... pana la urma daca te ar fi iubit nebunește statea in banca lui. Indiferent cat de mult il iubesti nu accepta asta. Un barbat nu valoreaza atat de mult sa aiba 2 femei si nici o femeie atat de putin incat sa fie a doua.

| Adelin_Denis_1999 a răspuns:

E posibil, da mai rău e când un băiat iubește altul și e cu alta.

| LadyLari a răspuns:

Da. Adica placi fata dar ea te respinge. Trebuie sa iti satisfaci poftele.

| bbnnmm explică (pentru LadyLari):

Dar nu l-am respins.