| Mkeynes a întrebat:

E posibil sa fac sex aproape o ora si sa nu imi dau drumul? Poate nu eram destul de excitat?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin sex.

| wannabe a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema medicala cu secretia si nivelul de prolactina din organism. Fa-ti un control la medic. Actul sexual este pentru a face copii, nu pentru a-ti chinui organul sexual pentru a "rezista" si a-ti aduce placere.
Consumul de materiale pornografice te poate face sa privesti partenera ca pe un obiect sexual (ceea ce nu-i normal) si din cauza asta nu reusesti sa atingi apogeul actului de dragoste

| Mkeynes explică (pentru wannabe):

Da dar cu alta fata in nici 5 minute am terminat

| wannabe a răspuns (pentru Mkeynes):

Asta-i problema aici, ca gandesti in minute si performanta. Iubirea nu-i masurabila! Organul sexual este strict pentru reproducere, si nu pentru placeri! Daca ai erectie, poti ejacula etc. atunci esti normal, ce vezi ca se scrie pe internet ca trebuie sa rezisti, sa fii bun, sunt ideologii vestice menite sa distruga celula de baza a societatii: familia

| RoCkKiD a răspuns:

Poate fi problema de tehnica, poate fi o mica desenzibilizare deci ia o pauza de la masturbare cu 2-3 zile inainte de sex, poate fi chiar o problema de interactiune si chimie dintre voi.

Toti aveti impresia ca va nasteti experti in sex, nu e asa...trebe multa practica pana sa poti spune ca stii ce faci.

| Mkeynes explică (pentru RoCkKiD):

Nu pot sa zic ca nu ne simtim bine si nu ne excitam din contra ne lasam dusi de val

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ți-o freci o oră fără rezultat, acela nu este sex, este Rasputin, Russian crazy love machine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Posibil sa fie psihologic. Nu ai simtit nevoia sau nu s-a produs acea placere incat sa se intample.

Se mai intampla si astfel de momente, stai linistit.

Desi, judecand dupa cealalta intrebare a ta cu 5 minute numai, este un progres. Nu ar trebui sa "te plangi".

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal. Asta inseamna ca ai probleme cu penisul. Consulta de urgenta un medic urolog.

| Mkeynes explică (pentru Emilian65):

Dar dc cu alta fata nu a durat nici 5 minute

| Sofer a răspuns:

Asta da performanță. O obosești de tot pe fața.

| Mkeynes explică (pentru Sofer):

Crezi? Si sincer ia a renuntat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că te ține mult. big grin

| Catalin77945 a răspuns:

Este normal, inseamna ca ai rezistenta

| tup3u a răspuns:

Nu știu ce să zic de excitare dar eu fac febră musculară și după un sfert de oră, acum depinde și de poziție că dacă o pui deasupra nu te mai doare nimic dar o să renunțe ea foarte repede.