| Andreigeorge293 a întrebat:

Salut, azi am fost la iubita mea și ne-am lins cam 10-20 minute nu intr-una cu pauze, iar după am vrut să ne **** fix când puneam prezervativul mi-am dat drumul, poate să-mi zică cineva cum să fac pe viitor să nu se mai întâmple? Eu consider ca eram foarte excitat și m-a amânat și d-asta! Dau funda

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te speli, astepti 10-15 min si pe urma esti ca nou

| FindMyName a răspuns:

Sfat, lingeți-vă și voi mai puțin, iar atunci când simțiți ca parca aveți cheful de sex, atunci începeți, nu când deja v-ati excitat, tu deja ai ejaculat și amânați...
Și nu uitați sa folosiți prezervativ! Ca dacă te exciti tare, ejaculezi, și n-ai vrea sa o lași cu burtă.

| Bobbi1234 a răspuns:

Incearca si a doua runda. Nu esti singurul caruia i s-a intamplat asa ceva. Crede-ma

| Andreigeorge293 explică (pentru Bobbi1234):

A doua rundă după cat timp? După cat timp se scoală iar pl?

| Bobbi1234 a răspuns (pentru Andreigeorge293):

Asta depinde de la barbat la barbat. Im jur de 15 minute minim. Tu fiind tanar ar trebui sa ai capacitatea asta de a-ti reveni repede dupa prima finalizare. Succes