| mariaioana123 a întrebat:

E posibil sa fiu insarcinata daca ultima data am facut sex in decembrie? si mi-a venit ciclul in fiecare luna da parca imi creste burta? ori ma ingras? nu stiu ce sa cred?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina.e posibil ca la unele femei cand sunt insarcinate sa le mai vina cateva luni ciclul, insa din decembrie mi se pare cam exagerat de mult.fa un test oricum

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu au nici o legatura de burta jos nu mai sta la pc cum sa fii gravida daca iti vine ciclu treci si alearga ca te faci cat casa

| crysty08 a răspuns:

Nu e posibillaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de cresterea burtii ce alte simptomea ai avut, greata,stari de voma,ameteli? mergi mai bine la medic, noi nu suntem in masura sa te consultam, ne dam decit cu presupusu'

| mariaioana123 explică:

Culmea e ca nu am avut nici un fel de simptome pe care in mod obisnuit trebuie sa le aiba o femeie insarcinata...si din cauza ca ma gindesc numai la asta sunt indispusa mai tot timpu, nu mai sunt eu... sad