| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa raman insarcinata daca iubi meu sia dat drumu in cealalta intimitate

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te-ai spalat repede si sperma nu a ajuns pe vulva sau in vagin, riscul este nesemnificativ.

| nicol20 a răspuns:

Care cealalta intimitate? In fund? in nici un caz stai linistita

| zeeeeeex a răspuns:

Din cate stiu nu prea ai cum pentru ca nu stiu de vreo legatura intre vagin si anus pentru ca spermatozoizii isi faca treaba. Din punctul meu de vedere esti ok. Take Care

| tarziu a răspuns:

Daca ti'e colonul perforat sigur ramai gravida!

| Silviu591 a răspuns:

In cealalta intimitate adica in fund. tare laughing

nu ramai insarcinata. poate decat daca s-a scurs pana a ajuns la intimitatea aialalta happy

| soricica a răspuns:

Foarte tare "cealalta intimitate", chiar mi-a placut cum i-ai zis, niciodata nu mi-a trecut prin cap sa ii zic asa.
Ok deci sa revenim. Nu poti ramane iinsarcinata, asta numai daca nu s-a prelins in "intimitatea de baza" [periculoasa.scuze nu am putut sa ma abtin] asa, sau sa iti fie colonul perforat [cum a zis si tarziu]big grin
Bye:*

| selfish lover. a răspuns:

De ce nu va documentati INAINTE de a face o treaba?

| vyo a răspuns:

Da.

| mihaix a răspuns:

laughing ff tare, cred ca ai undeva pana in 16 ani big grin, din ce am trait eu pana acum, nici una nu a ramas big grin dar...totu are un inceput

| craniul a răspuns:

Ai facut anal? cati ani ai? big grin

| adesp12 a răspuns:

Nu.asta doar daca nu s-a "prelins" ceva si in "intimitatea" de bazawinking bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap. Sperma se scurge de acolo si poate ajunge in vaginul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta as vrea sa stiu si eu