| Anablondyi a întrebat:

E simplu de dat piercing in buric?happy vreau sa-mi dau gaura in buric cu flexuraa... e ok, doare, ma pot infecta? Ceva detaliihappy! Mersi mult

4 răspunsuri:
| Anablondyi explică:

Ai venit si pe TPU sa cersesti importanta?happy chiar crezi ca in afara de mine te va baga cineva n seama si nu va opta pentru locul de unde ai venit pe aceasta planeta? Ia-o mai usor si vezi-ti de pl ta...asa e cel mai bine

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu te-a inzestrat natura cu suficiente gauri de vrei si altele?

| Anablondyi explică (pentru JUSTERINIandBROOKS):

Ai venit si pe TPU sa cersesti importanta? chiar crezi ca in afara de mine te va baga cineva n seama si nu va opta pentru locul de unde ai venit pe aceasta planeta? Ia-o mai usor si vezi-ti de pl ta...asa e cel mai bine

| wolder a răspuns:

Mergi la salon